برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397
کد 8865

شروع طرح سلامت نوروزی 98 دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دبیر ستاد طرح نوروزی سال 97 عنوان کرد: با همکاری تمامی واحدهای دانشگاه علوم پزشکی تبریز طرح سلامت نوروزی از 25 اسفند شروع و تا 17/1/98 ادامه خواهد یافت.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، به نقل از دبیر ستاد طرح نوروزی سال 97 عنوان کرد: با همکاری تمامی واحدهای دانشگاه علوم پزشکی تبریز طرح سلامت نوروزی از 25 اسفند شروع و تا 17/1/98 ادامه خواهد یافت.
دکتر فرزاد رحمانی اظهار کرد: با توجه به افزایش تردد مسافران و لزوم امدادرسانی و آمادگی اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی و تمامی واحدهای ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی اورژانس در دستور کار دبیرخانه ستاد قرار گرفته و درحال انجام است.
وی افزود: در این راستا بازدید از مراکز بین راهی، اقامتی و زیارتی و طبخ و توزیع غذا در مراکز بیمارستانی درمانی و پایگاههای اورژانس به عمل خواهد آمد.
دبیر ستاد طرح نوروزی در ادامه گفت: ستاد طرح سلامت نوروزی به ریاست رئیس محترم دانشگاه و به دبیری رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه خواهد بود و دبیرخانه ستاد در مراکز هدایت عملیات بحران (EOC) با حضور نمایندگان حوزه سلامت تشکیل خواهد یافت. دکتر رحمانی اظهار داشت: نمایندگان معاونتهای بهداشتی، درمان، سازمان غذا و دارو، انتقال خون هماهنگی لازم با EOC جهت رفع مشکلات احتمالی در حوزه های مربوطه را عهده دار هستند.
دبیر ستاد نوروزی به اهمیت فعالیت شبانه روزی مرکز پایش مراقبتهای درمانی MCMC اشاره کرد و افزود: این مرکز طبق روال قبل پیگیری های مربوطه را انجام خواهد داد.
وی از برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای حضور نیروهای تخصصی و کادر درمانی و اقدامات کلینیکی و پاراکلنیکی و ... در جهت فعال بودن مراکز خبر داد و دستورالعمل فعال بودن کمیته مدیریت بحران به صورت 100% به مراکز ابلاغ شده است.
دکتر فرزاد رحمانی ابراز امیدواری کرد: با تلاش و برنامه ریزی های به عمل آمده و بهره گیری از توان مدیران دانشگاه و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و نظارتهای به عمل آمده هیچ شهروندی از خدمات دانشگاه علوم پزشکی ناراضی نباشد. وی گفت: تیم مدیریتی بیمارستانها موظف به حضور در ایام تعطیل در مراکز درمانی مربوطه بوده و به صورت زمان بندی دائم نظارت مستقیم داشته باشند.
وی ابراز داشت: در ایام علاوه بر پایگاههای ثابت اورژانس 115 ، ایستگاههای سلامت بصورت کانکسی در 12 نقطه استان برای ارائه خدمات درمانی آماده خواهند بود و آمبولانسهای اورژانس در در جاده ها از ساعت 12-8 صبح و 20-16 بعد اظهر در جاده ها مستقر خواهند بود و این زمانها باتوجه به ترافیک جاده ها تمدید خواهد شد.

 
آلبوم تصاویرشروع طرح سلامت نوروزی 98 دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 اسفند 1397
  • توسط علی احمد ی نیا
  • تعداد بازدید 104
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/12/23
  • ساعت 13:47
captcha refresh