برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 8849

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

بازنشستگان به گذشته‌ی خود افتخار کنند

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که بازنشستگان به گذشته‌ی خود افتخار کنند، گفت: کسانی همواره سرحال و شاد خواهند بود که به دوران خدمت خود در گذشته افتخار کرده و به آینده‌ امیدوار باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکترمحمدحسین صومی در آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار نمود: به افرادی که30 سال در واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مردم خدمت رسانی کرده و امروز بازنشسته شده اند، خسته نباشید گفته و از زحمات این عزیزان قدردانی می‌کنیم.

وی بیان کرد: زمانی که انسان از عادت روزمره‌ی زندگی خود خارج می‌شود، پذیرش شرایط جدید برای او بسیار سخت می‌شود.امیدوارم بازنشستگان از دورانی که در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراندند لذت برده و اکنون نیز احساس ناکامی نکنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: بازنشستگانی که 30 سال از عمر خود را برای خدمت رسانی به مردم در بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی سپری کردند بهترین همکاران و کارمندان دانشگاه تلقی می‌شوند.

دکتر صومی با بیان این‌که امسال برنامه ریزی کردیم محیط مناسبی برای تامین رفاه بازنشستگان ایجاد کنیم، افزود: قصد داریم با خریداری محیطی چند منظوره، فضایی مناسب برای بازنشستگان فراهم کنیم تا در آن محل تبادل افکار کرده و تجربیات خود را منتقل کنند.

 
آلبوم تصاویررئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 243
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/12/21
  • ساعت 14:11