برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 5 مهر 1397
کد 7737

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی:

حضور ۴۰۹ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی استان در طرح رزمایش محمد رسول الله

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی از حضور ۴۰۹ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی در طرح رزمایش محمد رسول الله خبر داد.

حضور ۴۰۹ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی استان در طرح رزمایش محمد رسول الله

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی از حضور ۴۰۹ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی در طرح رزمایش محمد رسول الله خبر داد.
دکتر محمد ایرجیان در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا در تالار دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: اعضای شرکت کننده در این طرح شامل ۲۶ متخصص، ۹۹ پزشک عمومی، ۱۴ دندانپزشک، پرستار، ماما، کارشناس بهداشت، متخصصان طب سنتی و روانشناسان بودند.
وی در ادامه تاکید کرد: جامعه پزشکی در طول سال‌های دفاع مقدس و اکنون نیز در محور مقاومت، دوشادوش رزمندگان اسلام در میدان‌های جهاد، حضور موثری داشته‌اند و با در دست داشتن سلاح خود و با امکانات کم به درمانگری در جبهه و پشت جبهه پرداخته و با تقدیم جانبازان و شهدا در کنار سایر خدمات بهداشتی و آموزشی، وفاداری جامعه پزشکی به آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران را نشان داده‌اند.
وی اضافه کرد: جامعه پزشکی هم اکنون نیز با حضور در محور مقاومت و با تقدیم چهار شهید اعم از یک پزشک، یک پرستار، تکنسین بیهوشی و اتاق عمل افتخار دیگری به افتخارات جامعه پزشکی اضافه کردند.
ایرجیان در ادامه با ارایه گزارشی اجمالی از فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی استان، تصریح کرد: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در طول سال گذشته علاوه بر اجرای برنامه‌های عادی و ادواری، طرح شهید رهنمون را با هدف ارائه خدمات بهداشتی درمانی و محرومیت زدایی در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار شهرستان تبریز و شهرستان‌های آذربایجان شرقی نیز اجرایی کرده است.
گفتنی است : برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آمفی تئاتر دانشکده داروسازی با حضور بسیجیان و مسئولان برگزار و از فعالان بسیج جامعه پزشکی و طرح شهید رهنمون تجلیل به عمل آمد.


 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 613
  • تایید شده
  • در 1397/07/05
  • ساعت 13:46