برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397
کد 7277

ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران

ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران، 27 تا 29 آذرماه سال جاری توسط دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری شورای عالی اخلاق پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی...
ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران، 27 تا 29 آذرماه سال جاری توسط دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری شورای عالی اخلاق پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مشارکت سازمان ها و ارگان های ذیربط برگزار می شود.
این کنگره به دنبال آن است که با گرد هم آوردن صاحب نظران، دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران سازمان‌های ذی ربط به تبیین مفاهیم اخلاق پزشکی و اخلاق حرفه ای در حوزه سلامت بپردازد و فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات، ارائه دستاوردهای نوین در حوزه اخلاق در محورآموزش پزشکی، محور ‌بالین، حرکت به سمت مرجعیت علمی در حوزه اخلاق حرفه ای و سایر موضوعات مرتبط با محورهای کنگره را فراهم ‌سازد.
کنگره مذکور با تاکید بر بسته اعتلای اخلاق حرفه ای که یکی از مهمترین محورهای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی است برگزار می شود و دارای امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز بازآموزی برای کلیه مشمولان آموزش مداوم می باشد.
تاریخ برگزاری : 27 تا 29 آذرماه
آخرین مهلت ارسال خلاصه مقاله : 20 مهرماه 1397
محل برگزاری : فارس دانشگاه علوم پزشکی جهرم


 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 180
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/05/08
  • ساعت 13:27