برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 15 تير 1394
کد 652

راه اندازی رشته جدید کارشناسی شنوایی شناسی

راه اندازی رشته جدید کارشناسی شنوایی شناسی

دکتر سکینه گلجاریان معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:رشته جدید کارشناسی شنوایی شناسی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز،دکتر گلجاریان اظهار داشت:با راه اندازی این رشته، تعداد رشته های توانبخشی در این دانشکده به 4 رشته افزایش پیدا کرد.

وی به پذیرش دانشجو در رشته شنوایی شناسی در سالجاری علاوه بر سه رشته فیزیوتراپی،کاردرمانی و گفتاردرمانی اشاره کرد و افزود:در مجموع 10 دانشجو از مهر ماه امسال در این رشته پذیرش خواهند شد.

دکتر گلجاریان ادامه داد:دانشکده توانبخشی تبریز با برخورداری از اساتید مجرب و کادر آموزشی متعهد و 350 دانشجوی علاقمند در رشته های کارشناسی فیزیوتراپی،کاردرمانی و گفتاردرمانی و کارشناسی ارشد فیزیوتراپی به خدمات جامع آموزشی و پژوهشی و درمانی در حوزه های توانبخشی می پردازد.

وی در خاتمه از برنامه ریزی این دانشکده برای راه اندازی دکترای تخصصی رشته فیزیوتراپی و همچنین کارشناسی ارشد رشته های کاردرمانی و گفتاردرمانی در سالهای آتی خبر داد.

گفتنی است گروه شنوایی شناسی به عنوان یکی از گروه های آموزشی دانشکده های توانبخشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور،ماموریت دارد تا در جهت تامین نیازها و انتظارات بیماران،کادر علمی و فراگیران به تمامی طبقات جامعه خدمت رسانی کرده و از طریق ارائه خدمات پیشگیری،تشخیصی و توانبخشی شنوایی با کیفیت و کمیت مطلوب،کمک به آموزش و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز کشور در رشته شنوایی شناسی و ایجاد بستری مناسب جهت اجرا و بکارگیری پژوهش های کاربردی و اساسی برای تامین نیازهای درمانی- توانبخشی مردم با بهره گیری از مناسبترین تجهیزات و نیروی انسانی متخصص و شایسته در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه،افزایش سطح رضایتمندی بیماران و رعایت حقوق و ارتقای سطح دانش و مهارت کادر علمی و دانشجویان قدم بردارد.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2701
  • تایید شده
  • در 1396/01/24
  • ساعت 8:46