برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 2 مهر 1396
کد 5216

پایش عملکرد کمیته صیانت از حقوق شهروندی معاونت بهداشت دانشگاه

در راستای پایش برنامه های صیانت از حقوق شهروندی، اعضاء این کمیته در ستاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز از معاونت بهداشت دانشگاه بازدید به عمل آوردند.
دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی از عملکرد چندین ساله این کمیته در معاونت بهداشت را ارائه نموده و با اشاره به راه اندازی مرکز پایش سلامت و انجام رضایت سنجی از گیرندگان خدمت، همت کلیه مدیران نسبت به فرهنگ سازی در بدنه دانشگاه را خواستار شدند. 
صادق صادقی فر دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش کمیته دانشگاه، با بیان اینکه رضایت سنجی از گیرندگان خدمت یکی از اهداف مهم این کمیته می باشد از اقدامات معاونت بهداشت دانشگاه در این زمینه تقدیر و تشکر نمودند.
دکتر زکیه پیری و دکتر بهشید نیز از اعضاء این کمیته با اشاره به برنامه عملیاتی دانشگاه، اجرایی نمودن این برنامه در سال 96 را خواستار شده و بیان کردند که می بایستی از تمام پتانسیل های موجود در به ثمر نشستن این برنامه استفاده نمود.
مهندس حاجی زاده مسئول صیانت از حقوق شهروندی معاونت بهداشت دانشگاه نیز ضمن ارائه گزارس مبسوطی از عملکرد سه ساله این کمیته، برنامه عملیاتی صیانت از حقوق شهروندی معاونت در سال 96 را توضیح داده و با اشاره به نحوه انجام رضایت سنجی در مرکز پایش سلامت، از ارسال پسخوراند به واحدها و شبکه های بهداشت درمان خبر دادند.

 
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1396/07/02
  • ساعت 13:53