برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 6 شهريور 1396
کد 5018

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت

افتتاح مرکزجامع سلامت روستائی آغجه ریش شهرستان چاراویماق

افتتاح مرکزجامع سلامت روستائی آغجه ریش با حضور قائم مقام معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چاراویماق، دوشنبه 6 شهریورماه، طی مراسمی با حضور دکتر مجیدکار آموز قائم مقام معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، فرماندار شهرستان چاراویماق ،سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چاراویماق وجمعی از مسئولین ادارات این شهرستان ، مرکزجامع سلامت روستائی آغجه ریش تحت پوشش شبکه یهداشت ودرمان شهرستان چاراویماق  افتتاح و به بهره برداری رسید. 
دکتر مهدی مسیب پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چاراویماق ضمن عرض تبریک هفته دولت بر دولت مردان عرصه خدمتگذاری وعرض خیرمقدم برای مهمانان حاضر در این مراسم گزارشی از عملیات اجرائی وروند احداث ومشخصات این مرکزارائه نمودند .
ایشان با بیان اینکه افتتاح این مرکز، خدمت نوینی به شهروندان در حوزه سلامت محسوب میشود، افزودند این مرکز با زیربنای 598 مترمربع دردوطبقه وبا اعتبار بالغ بر 700.000.000 تومان وبا همت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و معاونت بهداشتی این دانشگاه درمدت یک سال احداث ، تجهیز و به بهره برداری رسیده است .وی افزود: با افتتاح این مرکز خدمات سلامت در شان مردم این خطّه ، به آنها ارائه خواهد شد.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چاراویماق درخصوص پروژه های در دست اجرای این شهرستان نیز گفتند که در حال حاضر در این شهرستان  12خانه بهداشت درحال احداث و بازسازی و 4 دستگاه پانسیون جهت ماندگاری پزشکان وماماها مراکز با پیشرفت فیزیکی 50درصد دردست اجرا می باشد.
دکتر مسیب پور درپایان از حضور اعضای اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که اخیراً درحوزه مرکز بهداشتی ودرمان آغجریش به اهالی روستاهای این بخش ارائه خدمت نمودند نیزقدردانی نمودند .
درادامه این مراسم فرماندار شهرستان چاراویماق از پرسنل خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان  وسرپرست این شبکه به ویژه از دکتر صومی ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز که عنایت ویژه ای به شهرستان چاراویماق دارند قدردانی نموده وهفته دولت را برکلیه کارکنان ادارات شهرستان تبریک گفتند.


  • نوشته شده
  • توسط فهیمه رحیمی
  • تعداد بازدید 540
  • تایید شده امیرسینا فقیهی
  • در 1396/06/07
  • ساعت 8:7