برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 مرداد 1396
کد 4874

بازدید مهندس محمد اسماعیل سعیدی نماینده مجلس شورای اسلامی از معاونت غذا و دارو تبریز

مهندس سعیدی نماینده مجلس شورای اسلامی : اقدامات انجام شده در سازمان غذا و دارو مانند برچسب نشانگر های تغذیه ای طرحی بزرگ و ستودنی است.


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز مهندس محمد اسماعیل سعیدی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن حضوردر معاونت غذا و دارو از امکانات آزمایشگاهی این معاونت بازدید بعمل آورد.
دکتر محبوب نعمتی معاون غذا و دارو، ضمن ارائه توانمندیهای این معاونت برای نظارت و کنترل و آنالیز آزمایشگاهی محصولات تولیدی دارویی و غذایی طرح های جدید برچسب نشانگر تغذیه ای و طرح برچسب اصالت و سلامت را نیز معرفی و آن ها را از اقدامات جدید سازمان غذا و دارو برای افزایش بیشتر سلامتی مردم و بهینه سازی تغذیه عنوان کرد.
معاون غذا ودارو با توجه به امکانات و تجهیزات موجود آزمایشگاهی و پرسنل با تجربه و انجام تست های سریع و آنالیز بیش از 150 نوع سموم مواد غذایی آزمایشگاه های این معاونت را جزو چند آزمایشگاه برتر کشور عنوان کرد. وی به همراه مهندس سعیدی از قسمت های مختلف آزمایشگاه کنترل غذا و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی وهمچنین آزمایشگاه جدید کنترل دارو بازدید کرد
مهندس سعیدی ضمن تایید توانمندیهای معاونت غذا و دارو از نظارت و ارائه خدمات و همکاری برای سلامت مردم بخصوص در عرصه مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور و ارائه طرح برچسب اصالت و سلامت قدردانی کرده و افزود متاسفانه اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در این زمینه کم بوده و بایستی مردم نیز از اقدامات، فعالیت ها و بخصوص برچسب های رنگی تغذیه ای اطلاعات بیشتر داشته باشند که اقدامات و تحقیقات انجام شده در راستای سلامت جامعه ستودنی است.
 
آلبوم تصاویر بازدید مهندس اسماعیل سعیدی از معاونت غذا ودارو

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1981
  • تایید شده
  • در 1396/05/16
  • ساعت 11:14