برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 25 دي 1395
کد 3727

مراسم افتتاح مرکز سلامت دریان شبستر

دکتر صومی: اجرای بیش از ۶۰ درصد طرح ها با مشارکت های مردمی

مرکز سلامت دریان شبستر با حضور معاون فن آوری و تحقیقات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد
  رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم افتتاح مرکز سلامت دریان شبستر که با حضور معاون فن آوری و تحقیقات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بیست وسوم دی ماه برگزار شد با گرامی داشت  تلاش تمام دست اندرکاران بخش سلامت برای کسانی که برای صلاح و فلاح جامعه تلاش می کنند آرزوی خدمتی پر دوام و عمری پر برکت نمود. وی با تاسی به آیه شریفه : «مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا »، تاکید کرد: افراد مومن انسانهای صادقی هستند که بر عهدی که با خدا بسته اند پابرجا می مانند و این بسیار مهم است که انسان برعهدی که با خدا می بندد پای بند باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر صومی که در جمع فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه وخیرین شهرستان سخن می گفت اظهار کرد: آینده کتابی است که شما می نویسید، این کتا ب را چنان بنویسید که وقتی مردم این کتاب را خواندند از اینکه چنین کتابی نوشته اید لذت ببرند. وی افزود: ما به عنوان انسانهایی که به نحوی از انحاء جامعه را اداره می کنیم، متعهدیم چنان خدمت کنیم که فرزندان برومند این سر زمین بر ادامه راهمان افتخار کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تشکر از خیرین سلامت ومردم گفت: امروزما۱۵۳  طرح عمرانی بزرگ و کوچک را در بخش سلامت در دست اجرا داریم که در بیش از ۶۰ درصد این طرح ها به نوعی رد پای مشارکت های مردمی وافراد غیر دانشگاه علوم پزشکی دیده می شود.  
دکتر صومی در پایان گفت: با این حال وظیفه ما جز این نیست که هر چه در توان داریم برای صلاح و فلاح این مردم به کار بندیم. رییس دانشگاه علوم پزشکی افزود خدا را شاکریم در جامعه ای زندگی می کنیم که انسانها به حدی از بلوغ وتعالی رسیده اند که قدم در راه رشد جامعه ی خود می گذارند.

 
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 872
  • تایید شده
  • در 1395/10/25
  • ساعت 7:58