برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1395
کد 3491

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی :

خدمات دولت در بخش سلامت غیر قابل انکار است

.


معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: خدمات دولت در بخش سلامت غیر قابل انکار بوده و رضایتمندی مردم از خدمات بیمارستانی افزایش یافته است .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر سعید شبستری در مراسم افتتاح ۸ واحد LDR در بیمارستان شهید طالقانی تبریز گفت: تمرکز بر سرمایه های انسانی یکی از پیش شرط های کشور پیشرفته است و دولت نیز با اجرای طرح تحول نظام سلامت نقش خود را در تکریم سرمایه های انسانی ایفا کرد .
وی با اشاره به افزایش رضایتمندی مردم از خدمات در بیمارستانی بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت افزود: هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم و تلاش داریم در حد ایده ال به مردم خدمات رسانی کنیم .
وی معوقات در پرداختی و کارانه کادر علوم پزشکی را یکی از ایرادات و اشکالات وارده به طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و تاکید کرد: بخشی از درآمد ها از طریق بیمه ها پرداخت می شود و دولت سعی می کند معوقات بیمه ها را محقق کند .
شبستری خاطرنشان کرد: هموراه برخی از افراد هستند که خدمات دولت را نادیده گرفته و اقدام به سیاه‌نمایی و سلب اعتماد مردم از خادمان خود می‌شوند، اگر خدمت‌های انجام شده به گوش مردم رسانده نشود، گناه بزرگی محسوب می‌شود .

[1:25وی تصریح کرد: فعالیت مرکز آموزش درمانی برای ایجاد بخش ویژه تسهیلات زایمانی (LDR) قابل تقدیر است، چراکه ایجاد مکانی که قبلاً به صورت مخروبه بوده و با ترمیم و بازسازی به مجموعه‌ای قابل استفاده تبدیل شده است، کار بسیاری مشکلی است

آلبوم تصاویرخدمات دولت در بخش سلامت غیر قابل انکار است

13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2010
  • تایید شده
  • در 1395/08/18
  • ساعت 13:14