برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1395
کد 3487

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد:

مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند

.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افتتاح ۷۰ واحد LDR در استان، همزمان با هفتادمین سال تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر طاهر اقدم در مراسم افتتاح ۸ واحد LDR در بیمارستان شهید طالقانی تبریز گفت: متاسفانه کشور ماقبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت  در رده دوم و یا سوم سزارین قرار داشت که با افتتاح بخش های LDR و ارتقای هتلینگ بیمارستانی گام بزرگی در جهت کاهش آمارهای سزارین است، در کنار این مسائل توجه به مسائل فرهنگی و کاهش بار روانی اجتماعی که زنان را به سوی سزارین سوق می دهد، نیز اهمیت به سزایی دارد.
وی اجرای طرح تحول نظام سلامت را یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: خدماتی که در حوزه سلامت کشور اجرا شد نمی‌توان کتمان کرد.
وی تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت انسانی بیماران را یکی از دستاوردهای این طرح اعلام کرد و گفت: علاوه بر این طرح تحول نظام سلامت بار مالی بزرگی را از دوش مردم برداشته است.
وی با بیان اینکه مردم کشور شایسته خدمت صادقانه هستند، گفت: همین مردم در تمام روزهای خوب و بد در کنار مسئولین خود ایستاده اند و این مسئله جای شکر و قدردانی دارد.

آلبوم تصاویرمردم ما شایسته بهترین خدمات هستند

13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2281
  • تایید شده
  • در 1395/08/18
  • ساعت 12:12