برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 30 آبان 1394
کد 1127

پایگاه اورژانس 115 کلوانق افتتاح شد

پایگاه اورژانس 115 کلوانق افتتاح شد
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ائین افتتاح پایگاه اورژانس 115 کلوانق گفت: خدمات اورژانس 115 مهم و بایستی در بهبود کیفیت خدمات ارائه شده تلاش شود و رضایت مندی مردم بیشتر گردد
دکتر صومی درآئین افتتاح پایگاه جاده ای اورژانس 115 کلوانق شهرستان هریس گفت: کمبود نیروی انسانی در اورژانس 115 به عینه شاهد هستیم اما بخاطر قولی که به مردم شهر کلوانق در سال گذشته داده بودیم و با همکاری صمیمانه شبکه بهداشت و فعالیت همیشگی فوریتهای پزشکی و اهدا زمین و انشعابات توسط شهرداری و شورای شهر انجام شد, توانستیم امروز این پایگاه اورژانس 115 را افتتاح کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی در ادامه با اشاره به ایه شریفه گفت: نجات جان یک نفر نجات جان امتی است و خدمات اورژانس 115 باتوجه به فشار و سختی کار از اولویت بالائی قرار دارد.
دکتر صومی در ادامه گفت: مردم در خدمات درمانی, مخصوصا حوادث خواسته های ویژه ای از کادر فوریت دارند و چون شما تکنسینها پیش قراولان سلامت هستید بایستی در ارائه خدمات تمام تلاش خود را انجام بدهید تا رضایتمندی مردم جلب شود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی همچنین در این مراسم ضمن تقدیر از حضور دکتر صومی و دکتر مهامین و مسئولین شهرستان هریس گفت:ریاست دانشگاه و شبکه بهداشت و مسئولین شهرستان هریس و شهر کلوانق تمام تلاش و همکاری خود برای افتتاح این پایگاه انجام دادند و با توجه به کمبود شدید نیروی انسانی, اقدام به افتتاح پایگاه انجام شد.
 دکتر رجائی ضمن تاکید بر کمبود نیرو و آمبولانس گفت: پیگیری جهت تامین نیرو از طریق اضافه کاری با نیروهای شهرستانهای مجاور انجام شده و بنده در اینجا از نیروهای اورژانس جهت پوشش پایگاههای اورژانس 115 با توجه به تعداد شیفتهای بیشتر که انجام خدمت میکنند, تقدیر و تشکر میکنم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان پزشکی شهرستان هریس در این مراسم ضمن ارائه گزارش عملکرد 8 ماهه اورژانس 115 هریس گفت:این پایگاه در حالی توانستیم افتتاح کنیم که پرسنل نیز همکاری صمیمانه خود را اعلام کردند.
دکتر مهامین گفت: امیدواریم با جذب نیروی انسانی مشکلات و فشار کاری پرسنل کمتر شود و پرسنل نیز. بتوانند مدارج بالاتر علمی را کسب کنند.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی , پایگاه کلوانق , ششمین پایگاه شهرستان هریس می باشد.
  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 2858
  • تایید شده
  • در 1394/08/30
  • ساعت 9:11