برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 5 آبان 1394
کد 997

جلسه تبیین اهداف و برنامه های معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور مسئولین دانشگاه برگزار شد

جلسه تبیین اهداف و برنامه های معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور مسئولین دانشگاه برگزار شد

 

 جلسه تبیین اهداف و برنامه های معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با حضور روسا ، مدیران ، مسئولین حراست و امور اداری دانشکده ها ، معاونتها ، بیمارستانها و شبکه های بهداشت و درمان شهرستانها در تالار دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد

دکتر محمد حسین صومی رییس دانشگاه در این جلسه ضمن تسلیت ایام عزای حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با اشاره به وصیت نامه امام علی (ع) گفت : آن چیزی که من از مسئولین دانشگاه می خواهم در دو نکته تقوی و رعایت دقیق نظم خلاصه می شود .

وی با انتقادشدید از بی نظمی هایی که در دانشگاه مشاهده می شود گفت :چگونه یک مسئولی به خود جرات می دهد در جلسه ای که باید ساعت 30/8 حضور یابد با تاخیر بیش از نیم ساعت بیاید.

دکتر صومی در بخش دیگری گفت : اگر به وضعیت موجود راضی باشیم ، بعد از مدتی باید برویم و از همسایگانمان که  از لحاظ علمی و تجهیزاتی خیلی  عقب تر از ما بودند تقلید کنیم .

رییس دانشگاه افزود : تبعیت از قانون و استفاد از تمام ظرفیت های قانون یکی از شاخصه های مهم وجود نظم در دانشگاه است و باید همه دست به دست هم بدهیم و جوری باشد که آن موقعی که باید دانشگاه را به تیم بعدی تحویل دهیم در پیشگاه خداوند و مردم روسفید باشیم .

 دکتر فقیه دینوری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این جلسه با اشاره به برخی بی انضباطی ها در سطح دانشگاه برنامه دانشگاه در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع را با توجه به رسالتهای ذاتی و انتظارات رییس دانشگاه در سه محور جمع بندی نموده و گفت : نظم ، برنامه و پیگیری محور های اصلی است و ما در حال تدوین نظام جامع پیگیری در دانشگاه هستیم .

سخنران دیگر جلسه خلیلیان رییس دیوان محاسبات استان بود که به موضوع توضیح وظایف دیوان محاسبات در کنترل مسائل مالی دستگاههای اجرایی اختصاص داد .

گفتنی است : در ادامه جلسه مسئولین و مدیران مرتبط با حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه هر کدام چالشها و موارد مربوط به حوزه کاری خود را تشریح نمودند.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2273
  • تایید شده
  • در 1394/08/05
  • ساعت 12:34