برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 26 بهمن 1399
کد 9803

تکریم و معارفه رییس شبکه بناب

با حضور دکتر درستی معون بهداشتی دانشگاه در تاریخ 99/11/25 تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت شهرستان بناب انجام شد
   به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بناب، دکتر علی نیرپور در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی مسئولان شهرستان بابت کمک به کنترل بیماری کرونا اظهار داشت: دو مولفه مهم شخصیت و بلوغ سازمانی در بین همکاران شبکه بهداشت باعث شد تا بتوانیم به خوبی کرونا را در شهرستان کنترل کنیم.
مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب کار تیمی را مهمترین نماد در راستای کنترل بیماری شیوع کرونا در شهرستان بناب عنوان کرد و گفت: طی ۱۷ ماهه که در خدمت مردم شریف شهرستان بناب بودیم همه مردم و مسئولان در راستای جلوگیری از شیوع این بیماری کمک کردند و با همین کار تیمی توانستیم در سخت ترین برهه‌های زمانی کرونا را کنترل کنیم.
وی در خصوص دکتر رضایی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب گفت؛ دکتر رضایی نیرویی جوان و با انگیزه هستند که خوشبختانه آشنایی کافی با شهرستان بناب و مجموعه بهداشت و درمان دارند و قطعا حضور ایشان در راس شبکه بهداشت و درمان می‌تواند زمینه خدمت رسانی گسترده به مردم عزیز باشد.
دکتر درستی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب، با بیان اینکه آیندگان روزی ما را در خصوص مقابله و مبارزه با بیماری کرونا قضاوت خواهند کرد، اظهار داشت: کادر درمان از هیچ تلاش و کوششی در مدیریت و مقابله با این بیماری فروگذاری نکرده است.
وی در خصوص مدیریت بیماری کرونا در شهرستان بناب اظهار داشت: علیرغم خیز مجدد بیماری کرونا و احتمال افزایش مبتلایان در روزهای آینده باید گفت مدیریت بیماری در شهرستان بناب به نسبت میانگین استانی در این مدت مطلوب بوده است.
فرماندار شهرستان بناب با اشاره به موقعیت استراتژیک بناب با توجه به قرارگیری در محور مواصلاتی و ... افزود: بیمارستان بناب علاوه بر ارائه خدمات به بیماران این شهرستان به بسیاری از بیماران شهرستان‌های همجوار هم خدمات ارائه می‌کند و البته این امر یک وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی است، لذا لازم است مسئولین استانی هم نسبت به این مسئله توجه داشته باشند و در توسعه و تجهیز بیمارستان بناب نگاه ویژه داشته باشند.
  • نوشته شده
  • توسط امیرسینا فقیهی
  • تعداد بازدید 519
  • تایید شده
  • در 1399/11/26
  • ساعت 11:3