برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1399
کد 9792

برگزاری آیین بهره برداری از 164 پروژه بهداشتی ، درمانی و آموزشی

برگزاری آیین بهره برداری از 164 پروژه بهداشتی ، درمانی و آموزشی

 
آیین بهره برداری از 164 پروژه آموزشی، بهداشتی و درمانی یادآور 164 شهید مدافع سلامت با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و حضور ویدیو کنفرانسی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر صومی در این ارتباط تصویری ضمن تسلیت ایام سوگواری سید الشهدا و نیز تبریک فرا رسیدن هفته دولت وروز کارمند  از افتتاح یکصد پروژه مهم در طول سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبرداد.
دکتر صومی افزود: تا به امروز تعداد 15 پروژه افتتاح شده و امروز  تعداد 15 پروژه دیگر افتتاح میشود احداث از منابع وزارتی ودانشگاه تامین شده ویک ونیم هکتار زمین آن  توسط مردم و شهرداریها و  ادارات راه و شهرسازی تامین شده است . وی در ادامه از نامگذاری یک مرکز جامع سلامت در هر شهرستان بنام شهدای مدافع سلامت خبر داد و افزود: در تبریز هم تاکنون سه مرکز بنام پزشکان شهید مدافع سلامت و در مهربان یک پایگاه اورژانس بنام همکار  شهید از اورژانس پیش بیمارستانی نامگذاری شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز وعده افتتاح بزرگترین خوابگاه دانشجویی کشور با ظرفیت 2500  دانشجوی دختر و همچنین بیمارستان خیر ساز کودکان مردانی اذر  با ظرفیت 700 تخت به عنوان بزرگترین بیمارستان کودکان ظرف سه ماه آینده خبر داد و افزود بغیر از این صد پروژه  ما 30 پروژه دیگر هم  در حال اجرا داریم که بغیر از پژوهشگاه و بیمارستان 1000 تختخوابی  بقیه تا پایان کار دولت تدبیر و امید به بهره برداری خواهد رسید. صومی در پایان از زحمات همه تلاشگران این عرصه مخصوصا همکاران معاونت توسعه ومدیریت منابع فیزیکی که تلاش کردند این پروژه ها تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد تقدیر کرد.

 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 394
  • تایید شده
  • در 1399/06/05
  • ساعت 9:44