برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 10 خرداد 1399
کد 9785

نخستین جشنواره کشوری دانشجویی «کرونا کست» برگزار می شود 

این جشنواره با محوریت پادکست های تولیدی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در موضوع کرونا و در رشته‌های برترین گوینده خانم، برترین گوینده آقا، بهترین تنظیم و صداگذاری، بهترین متن و برترین پادکست برگزار می‌شود


این جشنواره با محوریت پادکست های تولیدی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در موضوع کرونا و در رشته‌های برترین گوینده خانم، برترین گوینده آقا، بهترین تنظیم و صداگذاری، بهترین متن و برترین پادکست برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۳۰ خرداد ماه سال جاری است. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، جشنواره کشوری «کرونا کست» (پادکست دانشجویی با موضوع کرونا) در راستای «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» و با هدف فرهنگ‌سازی مقابله باویروس کرونا با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و به همت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌گردد.
این جشنواره با محوریت پادکست های تولیدی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در موضوع کرونا و در رشته‌های برترین گوینده خانم، برترین گوینده آقا، بهترین تنظیم و صداگذاری، بهترین متن و برترین پادکست برگزار می‌شود و موضوع آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، باید با محوریت کرونا باشد. 
بر اساس فراخوان جشنواره کشوری دانشجویی «کرونا کست»، شیوه‌نامه و اطلاعات تکمیلی جشنواره در کانال جشنواره به نشانی @coronacast_festival  در دسترس علاقه مندان به شرکت در این جشنواره قرار می‌گیرد.
بر این اساس، تیم های شرکت کننده در جشنواره، باید قبل از ارسال آثار نسبت به ثبت تیم از طریق آدرس @coronacast_admin  اقدام نمایند و آثار شرکت کنندگان از همین طریق دریافت می گردد. همچنین تیم های شرکت کننده باید متشکل از تهیه کننده، گوینده، نویسنده و تدوینگر باشند. 
بنا به اطلاعیه این جشنواره، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ است و آثار برگزیده تا 20 تیر ماه سال جاری از طریق کانال دبیرخانه جشنواره اعلام خواهد شد. تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و ۶ میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیده نفر اول، دیپلم افتخار و ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به نفر دوم و دیپلم افتخار و ۴ میلیون ریال جایزه نقدی نیز برای برگزیده سوم این مسابقه کشوری در نظر گرفته شده است.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 230
  • تایید شده
  • در 1399/03/10
  • ساعت 10:58