برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 19 فروردين 1399
کد 9776

برگزاری مسابقه عکاسی ویژه نیمه شعبان

کانون دانشجویی موعود دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای گرامیداشت جشن میلاد امام زمان (عج)، جشن - مسابقه ویژه نیمه شعبان را در روزهای کرونایی برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کانون موعود دانشگاه علوم پزشکی تبریز مسابقه عکاسی ویژه نیمه شعبان، میلاد فرخنده امام زمان (عج) را در روزهای کرونایی برگزار می کند.
در  اطلاعیه کانون موعود دانشگاه آمده است که جشن نیمه شعبان هر سال در  هر شهر و منطقه ای برگزار می گردید و امسال با توجه به شرلیط کرونایی قرار است در تک تک خانه ها برگزار گردد و امام مهربانی ها انگاری از اعضای خانواده ها خواهد بود تا احوال همه ما را بهبود بخشد.  
در  اطلاعیه کانون موعود دانشگاه از دانشجویان علاقه مند درخواست شده است برای این منظور، جشن تولد امام زمان (عج) را با حضور اعضای خانواده و در خانه و با تهیه  شیرینی، تزئین خانه، تهیه تم مهدوی و ده ها ایده دیگر برگزار نمایند.
بنا به این اطلاعیه، دانشجویان علاقه مند برای شرکت در مسابقه ویژه نیمه شعبان بایستی عکس ها و فیلم های خود از جشن شان را با مولودی مربوط یا اظهار چند جمله در مورد امام مهربانی ها، به صفحه اینستاگرامی این کانون به نشانی moudtbzmed@  ارسال نمایند.
گفتنی است زمان ارسال آثار از  از ۲۰ تا ۲۲ فروردین است و آثار ارسالی بایستی دارای  هشتگ #جشن_نیمه_شعبان_۹۹_در_خانه باشند.
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 212
  • تایید شده
  • در 1399/01/19
  • ساعت 9:16