برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 1 شهريور 1398
کد 9727

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت:سازمان غذا و دارو کارهای اجرایی را به بخش خصوصی واگذار کند

رئیس سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت تاکید کرد: سازمان غذا و دارو برای دور نشدن از رسالت نظارتی خود کارهای اجرایی را به بخش خصوصی واگذار کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر محمد رضا شانه ساز در حاشیه مراسم افتتاحیه ساختمان جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این که سازمان غذا و دارو برای دور نشدن از رسالت نظارتی خود کارهای اجرایی را به بخش خصوصی واگذار کند اظهار کرد: با به کارگیری جوانان دانشمند و با استعداد در بخش‌های خصوصی فارغ‌التحصیلان را به عنوان همکار معاونت غذا و دارو بپذیریم تا شرمنده آنان نباشیم.
دکتر شانه ساز در ادامه گفت: دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکی از پر برکت‌ترین دانشکده‌های کشور است، از این رو انتظار می رود تلاش‌ها در این راستا پاسخگوی نیازهای جدیدی مانند بیوتکنولوژی، نانو ، محصولات‌ترا ریخته و سل تراپی باشد.
وی تبریز را یکی از قطب‌های تولید دارو در کشور عنوان کرد و اظهار کرد: کیفیت و کمیت داروهای شرکت‌های بزرگ داروسازی در این شهر همچون داروسازی دانا، زهراوی و قاضی در کشور دارای اهمیت ویژه ای بوده و تولید بسیاری از داروهای پیوندی، آنتی بیوتیک‌ها، مواد حیاتی، مواد اولیه آنتی‌بیوتیک‌ها و محلول‌های حجیم از این شرکت‌ها آغاز شده است.
دکتر شانه ساز ضمن خاطر نشان کردن اینکه استان آذربایجان شرقی دارای بیشترین واحدهای صنایع غذایی برتر در کشور می باشدافزود : نظارت بر محصولات غذایی آرایشی بهداشتی و مکمل ها صلابت و دانشی را طلب می‌کند که در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز تجلی پیدا کرده است.


  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 219
  • تایید شده
  • در 1398/06/01
  • ساعت 14:55