برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1398
کد 9706

مدرسه تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پنجم مرداد ماه آغاز شده و نهم مرداد به کار خود پایان داد.

مدرسه تابستانی با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و سایر دانشگاه‌های کشور به ویژه تبریز توسط تنها مرکز فعال تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد برگزار شد. 
امیر رضا مسیب زاده، دبیر علمی این مدرسه با بیان این مطلب اظهار کرد: این مدرسه تابستانی با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و سایر دانشگاه‌های کشور به ویژه تبریز توسط تنها مرکز فعال تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد برگزار شد. 
وی افزود: آشنایی با اصول و شواهد و گایدلاین‎های عملکرد مبتنی بر شواهد و قواعد مرورهای نظام‌مند از جمله اهداف برگزاری این مدرسه تابستانی است که عمده گروه‌های هدف آن را دانشجویان رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تشکیل می‌دهند. 
 وی اضافه کرد: این مدرسه تابستانی برای اولین بار در دو سطح پیشرفته برای شرکت کنندگان سال گذشته و سطح مقدماتی برگزار و تلاش شد تا علاوه بر آموزش به سبک کلاسی در زمینه کار تیمی هم آموزش‌هایی ارائه شود. 
مسیب زاده خاطرنشان کرد: سوالات و ارائه کیس‌های بالینی در سطح پیشرفته منتهی به ارائه پوستر و در گروه‌های مقدماتی منتهی به ارائه روزنامه دیواری و کارها توسط اساتید داوری و تیم برنده اعلام شد. 
وی در پایان، فعالیت‌های ورزشی و تعیین برخی بازی‌ها برای دانشجویان شرکت کننده در مدرسه تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را از دیگر فعالیت‌های انجام شده طی این دوره عنوان کرد.
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 240
  • تایید شده
  • در 1398/05/09
  • ساعت 9:42