برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 25 مهر 1394
کد 968

افتتاحیه اجلاس معاونین بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تبریز

اجلاس معاونین بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تبریز

اجلاس معاونین بهداشت دانشگاههای علوم  پزشکی سراسرکشور در تبریز برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریزدر افتتاحیه این اجلاس ، دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن خیر مقدم به مدعوین ، گزارشی اجمالی از برنامه تحول نظام سلامت و عملکرد این دانشگاه درطول 2 سال اخیر را ارائه نمود.

سپس دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر تلاش مستمر معاونین برای شکوفایی سیستم بهداشت و سلامت، خواستار فرهنگ سازی و ارتقای این سیستم شد.

دکتر تبریزی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان از دکتر سیاری به علت اینکه تبریز را برای برگزاری این اجلاس انتخاب کردند تقدیر و تشکر نموده و در ادامه  گزارشی اجمالی از عملکرد معاونت بهداشت دانشگاه در زمینه برنامه های طرح تحول سلامت و سند تدبیر توسعه استان آذربایجان شرقی ارائه کرد.

به گزارش فوق  دراین اجلاس از معاونین بهداشتی  سابق معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر میلانی، دکتر عطاری، دکتر نیک نیاز و دکتر کوشا با اهداء لوحی  قدردانی  و از دکتر سیاری نیز به علت خدمات ارزنده ایشان تجلیل و قدردانی شد .

در ادامه مراسم، دکتر اردلان مشاور معاون بهداشت وزیر و سرپرست واحد مدیریت و کاهش خطر بلایای معاونت بهداشت وزارت گزارشی در خصوص برگزاری فلوشیپ مدیریت در دانشگاهها ارائه نموده و برنامه های پیش بینی شده برای مراسم اربعین حسینی را تشریح کرد.

سپس دکتر تشکریان مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور نیز در ارتباط با برنامه های پیشگیری و مراقبت بیماریها در زندان ارائه مطلب نموده و خواستارهمکاری و مساعدت دانشگاههای علوم پزشکی در این زمینه شد.

گزارش فوق حاکی است  در این اجلاس دکتر پزشکیان، دکتر فرهنگی و دکتر قره سیدی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیزحضور داشته و سخنرانی کردند.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3416
  • تایید شده
  • در 1394/07/25
  • ساعت 13:19