برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 23 مهر 1394
کد 963

کارگاه آموزشی حفظ، نگهداری و امحای اسناد دولتی در حوزه سلامت برگزار شد

کارگاه آموزشی حفظ، نگهداری و امحای اسناد دولتی در حوزه سلامت برگزار شد

کارگاه یک روزه آموزشی حفظ، نگهداری و امحای اسناد دولتی حوزه سلامت مورخه 22/07/94 در اين دانشگاه برگزار شد
به گزارش اداره اسناد دانشگاه علوم پزشكي تبريز،‌حفظ و نگهداري و حراست از اسناد در تمام جوانب آن يكي از سياست ها و خط مشي هايي است كه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با همياري و همكاري معاونت سازمان اسناد ملي به عنوان شاخه اي از زيرمجموعه نهاد رياست جمهوري اداره و هدايت مي كند. حضور قائم مقام رياست دانشگاه، دكتر طاهر اقدم مقدمه اي بود بر شروع پربار اين كارگاه آموزشي،ايشان در بخشي از پيام خود ضمن اشاره به فرا رسيدن ماه خون و شهادت ماه محرم و تسليت اين ايام،گفت: برگزاري چنين كارگاههاي آموزشي از اهميت خاص و بسزايي برخوردار است و بايستي اين اسناد از جنبه هاي مختلف هم براي نسل حاضر و آينده بخوبي نگهداري شوند.
در ادامه جلسه سیدمحمدحسین آل هاشم رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه شمال غرب کشور، ضمن سخنراني مبسوطي با اعلام اينكه دانشگاه علوم پزشكي تبريز به عنوان فعال ترين ركن ركين اسناد منطقه شمال غرب كشور محسوب مي شود از اقدامات انجام شده سپاس و تشكر خود را ابراز داشتند.
دكتر احمدی معاون حوزه وزارتی و مدیر اسناد وزارت بهداشت و درمان ضمن اشاره به نقاط قوت و ضعف موجود در سيستم اسنادي وزارت راهكارهايي در خصوص دستيابي به مديريت دانش بيشتر از طريق توجه عميق تر به اسناد از منظر نگاه گذشته و ثبت و ضبط اسناد پزشكي و عنايت به بازاريابي اجتماعي در روند گسترده نمودن فعاليت هاي اسنادي اشاره و تاكيد نمود.
در اين كارگاه به آموزش رسالت هاي تعريف و تعيين شده –امحاء اسناد- اسناد ملي و چالش هاي پيش رو و همچنين مديريت مدارك پزشكي توسط كارشناسان وزارت متبوعه و كارشناسان سازمان اسناد ملي پرداخته شد .
در آخر جلسه ضمن اشاره به دستاوردهاي كسب شده توسط دانشگاه علوم پزشكي تبريزقرار شد اين دستاوردها جهت عملياتي شدن در ساير استانها در اختيار وزارت قرار گيرد. پرسش و پاسخ به دغدغه ها اسنادي كارشناسان به عنوان آخرين بخش و حاشيه كارگاه آموزشي ياد شده بود .

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 2722
  • تایید شده
  • در 1394/07/23
  • ساعت 9:33