برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 20 تير 1398
کد 9589

جلسه هماهنگی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری

مدیران مراکز آموزشی درمانی، مشارکت حداکثری جامعه پرستاری در انتخابات را فراهم نمایند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، رئیس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان به تصویب قانون نظام پرستاری در سال 1380 درمجلس شورای اسلامی و تشکیل سازمان نظام پرستاری اشاره کرد و گفت: اولین دوره انتخابات هیات مدیره‌های سازمان نظام پرستاری در سال 81 برگزار شد.
سیفعلی نصرتی افزود: آیین نامه اجرایی نظام پرستاری کشور در دوره اول توسط وزارت بهداشت و درمان تدوین و اجرا شد، اما حالا این آیین نامه  توسط شورای عالی نظام پرستاری کشور تدوین و پس از تایید وزارت بهداشت و درمان اجرایی می‎شود. انتخابات سازمان نظام پرستاری یک انتخابات رسمی بوده که به موجب قانون برگزار و چهار چوب این انتخابات را هم قانونگذار تعیین می‎کند. 
نصرتی بر مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و گفت: ریاست هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان آذربایجانشرقی از طرف رئیس دانشگاه به معاونت درمان محول شده است و هیات نظارت انتخابات گام به گام به مراحل برگزاری انتخابات نظارت دارند. 
رئیس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان به اطلاع رسانی ساعات استقرار صندوق های اخذ رای ثابت و سیار در مراکز آموزشی درمانی تاکید کرد و گفت: روسا و مدیران مراکز مشارکت و حضور حداکثری پرستاران را فراهم نمایند تا رتبه اول حضور پرستاران استان در انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری را به دانشگاه علوم پزشکی تبریز اختصاص دهیم .  
دکتر نظری رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان با بیان اینکه در دوره‌های گذشته 28 درصد از واجدین شرایط از استان ما در این انتخابات شرکت داشتند، گفت: همین میزان از مشارکت نیز در مقایسه با درصد مشارکت در کل کشور از سطح قابل قبولی برخوردار بود و با توجه به تلاش‌ها و تبلیغات گسترده به ویژه در مراکز آموزشی درمانی انتظار می‎رود امسال درصد مشارکت به 50 درصد برسد. 
دکتر نظری افزود: این دوره از انتخابات نظام پرستاری نیز از ساعت هشت صبح الی هشت شب روز بیست و یکم تیر ماه برگزار می‌شود و اعضای هیات اجرایی و هیات نظارت با حضور در شعبات اخذ رای به روند برگزاری انتخابات نظارت خواهند داشت. 
جلسه هماهنگی انتخابات پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری با حضور دکترنظری، رئیس هیات اجرایی و سیفعلی نصرتی رئیس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری و روسای مراكز آموزشي و درماني دانشگاه علوم پزشکی روز چهارشنبه 19 تیر در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد .


 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 59
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1398/04/20
  • ساعت 11:42