برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 15 تير 1398
کد 9555

دهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی در حوزه علوم شناختی

بازه زمانی 98/03/25 لغایت 98/04/25 (غیر قابل تمدید)

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به منظور افزایش هم افزایی پایان نامه ها و رساله های دانشجویی در راستای تحقق اهداف مصوب درحوزه علوم شناختی، دهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی در خرداد ماه امسال را با تمرکز بر مسایل شناختی فراگیر جامعه اختصاص داده است.

طرح های پیشنهادی محققان در این فراخوان شامل ترکیبی از حداقل دو پایان نامه (کارشناسی ارشد/ دکتری) است که باید در راستای اهداف پژوهشی، توسعه فن آوری و یا خدمات شناختی  و در چارچوب اولویت ­های ستاد قرار داشته و دستاورد یکپارچه‌ای را دنبال کنند. طرح­ های پژوهشی و توسعه فن آوری، خصوصا در حوزه­ ی علوم پایه، مشروط به مشخص بودن فازهای بعدی طرح برای رفع نیازهای جامعه و توسعه اقتصاد دانش بنیان مورد بررسی قرار می­گیرند.

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی در سال جاری، از تمامی  محققان  واجد شرایط دعوت کرده است بر اساس فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی دسته ج فرم متناسب پیشنهاد طرح‌ خود را دریافت و تکمیل کرده و در بازه زمانی 98/03/25 لغایت 98/04/25 (غیر قابل تمدید)، از طریق کارتابل کاربری خود در سایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی بارگذاری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا کلیک نمایید.
 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 87
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1398/04/16
  • ساعت 12:37