برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 4 تير 1398
کد 9492

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار:اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت ودرمان دربحث سخت افزاری و نرم افزاری توسط دولت تدبیر و امید محقق شده است

راستگو:نظام جمهوری اسلامی ایران اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌ی بهداشت و سلامت برای مردم انجام داده است، به ویژه اتفاقات خوبی در بحث سخت افزاری و نرم افزاری توسط دولت تدبیر و امید محقق شده است اگر گله بندی نیز وجود داشته باشد به دلیل گستردگی نوع کار علوم پزشکی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که امسال سال انتخابات مجلس شورای اسلامی است، گفت: با توجه به فضاسازی منفی علیه جمهوری اسلامی، برگزاری این انتخابات نماد مردم سالاری در عرصه‌ی بین المللی خواهد بود. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه،علیار راستگو در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز آموزشی درمانی بیمارستان طالقانی، با بیان این‌که امروزه بحث بهداشت و سلامت در جهان وظیفه‌ی حاکمیتی است، اظهار کرد: نظام سیاسی دنیا مکلف هستند که بحث سلامت و بهداشت مردم را همواره دنبال کنند. 
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌ی بهداشت و سلامت برای مردم انجام داده است، به ویژه اتفاقات خوبی در بحث سخت افزاری و نرم افزاری توسط دولت تدبیر و امید محقق شده است اگر گله بندی نیز وجود داشته باشد به دلیل گستردگی نوع کار علوم پزشکی است. 
 راستگو ادامه داد: با تشکیل مجمع خیران سلامت در استان، اقدامات مطلوبی در حوزه‌ی بهداشت و سلامت از سوی خیران در تمامی شهرستان‌های استان انجام شده است. 
وی بیان کرد: علی رغم اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، ستاد تدابیر ویژه در حوزه‌ی تامین دارو تشکیل می‌شود تا مشکلات و محدودیت‌ها در این حوزه رفع شود.
وی با بیان این‌که سلامت انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار می‌گیرد، ادامه داد: انتخاب نمایندگان توانمند و متخصص در قوه‌ی قضاییه باعث حل مشکلات کشور می‌شود.
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که ستاد انتخابات آذربایجان شرقی تشکیل شده است، افزود: جلساتی با فرمانداران استان برگزار شده و همچنین نشست‌هایی در راستای فعالیت بیشتر احزاب و جریانات سیاسی با همکاری گروه‌های مرجع و احزاب داشته‌ایم.

 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 157
  • تایید شده
  • در 1398/04/04
  • ساعت 11:19