برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 9404

حضورمعاون غذاوداروی وزیر بهداشت در توررسانه ای بازدید از پایگاه های کنترل فشارخون بالا

دکترشانه ساز و دکترصومی در جمع خبرنگاران بازدید کننده از پایگاه های کنترل فشارخون در سطح شهر حاضر شدند.

کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی بسیج ملی کنترل فشارخون بالای دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای افزایش آگاهی عمومی از اجرای این طرح ، پایگاه های سطح شهر و نحوه ارائه خدمات جهت کنترل فشارخون همشهریان اقدام به برگزاری تور خبری در سطح شهر تبریز کرد.

به گزارش فوق دراین بازدید دکتر شانه ساز معاون غذا وداروی وزیر بهداشت و دکترصومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز  از ایستگاه‌ کنترل فشار خون ائل‌گلی تبریز بازدید کرد و اقدامات دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این خصوص را مناسب ارزیابی کرد.
به گزارش فوق، دکتر رضا شانه‌ساز در حاشیه این بازدید گفت: استقرار ایستگاه‌های سیار در سطح شهر تبریز که در مسیر پیدا بود و استقبال مردم، نشانگر تبلیغات خوب در این زمینه است، از تمامی بانیان طرح بسیج ملی کنترل فشار خون که توانسته‌اند شهر را برای شرکت در این طرح بسیج کنند، قدردانی می‌کنم.
وی تاکید کرد: طرح کنترل فشار خون یک طرح ملی است که باید زودتر از این اجرا می‌شد، استقبال مردم از این طرح در کل کشور بسیار خوب بوده و امیدواریم با این بسیج ملی بتوانیم یکی از عوامل اصلی مرگ و میر در کشور را کنترل کنیم.
وی با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون اظهار کرد: با توجه به سبک زندگی، نوع تغذیه و کم تحرکی، فشار خون یکی از علل اصلی مرگ و میر در دنیا به شمار می‌آید، برخی افراد با گذشت نیم قرن از طول عمرشان حتی یکبار هم به پزشک متخصص برای کنترل فشار خون مراجعه نکرده‌اند.
شانه‌ساز خاطرنشان کرد: اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون، حرکتی بزرگ برای تامین سلامت و افزایش امید به زندگی است که با مشارکت وزارت بهداشت، دانشگاه‌ها و مردم اجرایی می‌شود.
طرح بسیج ملی کنترل فشار خون با هدف شناسایی مبتلایان به فشار خون بالا در جمعیت بالای 30 سال، زنان باردار و بیماران کلیوی از 18 خرداد تا 15 تیر ماه اجرا می‌شود.
آلبوم تصاویرحضورمعاون غذاوداروی وزیر بهداشت در توررسانه ای بازدید از پایگاه های کنترل فشارخون بالا

9
9
8
8
7
7
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 214
  • تایید شده
  • در 1398/03/22
  • ساعت 20:29