برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398
کد 9230

تغییر روزهای ملاقات بیماران

روزهای ملاقات مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی امام رضا (ع)
مدیر روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز،گفت : بر اساس توافقی که با مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی داشتیم روز و زمان ملاقات بیماران دو مرکز تغییر یافت.
خسرو آقاپور اظهار داشت: به منظور کاهش بار ترافیک در خیابان های منتهی به مراکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) و شهید مدنی تبریز مقرر شده تا روزهای زوج مختص بیمارستان امام رضا (ع) و روزهای فرد برای بیمارستان شهید مدنی برای ملاقات و عیادت هموطنان از بیماران بستری در این دو مرکز در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در راستای رفاه حال بیماران و نیز رعایت حقوق بیماران که همان ایجاد فضایی مناسب و توأم با آرامش برای بیماران بوده و این توافق حاصل و زمان ملاقات‌ها تعیین شد.
آقاپور ادامه داد: ملاقات بیماران در مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) روزهای شنبه،دوشنبه،چهارشنبه و جمعه از ساعت 14:30 الی 16:00 در نظر گرفته شده است.
مدیر روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز اضافه کرد: براساس زمانبندی فوق زمان ملاقات از بیماران در بخش آی سی یو از ساعت 15:30 تا 16:00 در روزهای زوج در نظر گرفته شده است. 
آقاپور با اشاره به اینکه در زمان ملاقات ترافیک در خیابان‌های منتهی به این بیمارستان سنگین می‌شود ابراز داشت: با توجه به اینکه این مرکز بزرگ‌ترین مرکز جنرال شمال‌غرب است از این رو حجم مراجعات علی‌الخصوص ارجاع بیماران ( ترومایی، مصدومین سوانح رانندگی و حتی ارجاعی از شهرستان‌ها ) با آمبولانس به این مرکز بوده و امیدواریم با اجرایی شدن این طرح با کاهش بار ترافیکی در انتقال بیماران در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانیم بر تسریع روند درمان بیماران کمک کنیم.
مدیر روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع) تبریز در خصوص آغاز اجرای این طرح گفت: این طرح از روز دوشنبه 16 اردیبهشت و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در روزها و ساعت تعیین شده اجرا میشود.
آقاپور افزود: اعمال این طرح برای هم میهمانان محدودیت نبوده بلکه در راستای ارتقای کیفیت خدمات درمانی می باشد از این رو از تمام هموطنان خواهشمندیم با حصول اطلاع از زمان و روزهای ملاقات به این مرکز مراجعه کرده و با این کار مقدمات ارائه خدمات درمانی با کیفیت را برای همکاران کادر درمان فراهم کنند.
 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 485
  • تایید شده
  • در 1398/02/19
  • ساعت 12:31