برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 13 مهر 1394
کد 921

دستیابی به مرجعیت علمی از وظایف اصلی مجامع علمی کشور

دستیابی به مرجعیت علمی از وظایف اصلی مجامع علمی کشور

معاون آموزشي وزارت بهداشت دستیابی به مرجعیت علمی در منطقه و جهان را از وظایف اصلی مجامع علمی کشور برشمرد.

به گزارش "وب دا"دكتر باقر لاريجاني طی نامه ای ازروسای قطب های علمی کشور برای  مشارکت در برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی دعوت به همکاری کردو در این زمینه  گفت :با توجه به لزوم تحول در آموزش علوم پزشکی کشور، تدوین  برنامه­های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی  زمینه ساز حرکت هدفمند نهادهای زیرمجموعه وزارت بهداشت در حیطه آموزش علوم پزشکی است.

وی افزود: بحث آینده نگاری و دستیابی به مرجعیت علمی در آموزش پزشکی از جمله مباحثی است که در این برنامه مورد تاکید ویژه قرار گرفته و با همکاری کلیه نهادهای ذیربط در این حوزه قابل تحقق می باشد.

دکتر لاریجانی هدف از شکل گیری قطب‌های علمی علوم پزشکی را کاهش فاصله علمي كشور با جهان از طریق استفاده از ظرفیت نخبگان علمی کشور در حوزه های مختلف دانش برشمرد و گفت: بی شک فعالیت هدفمند این نهادهای ارزشمند در راستای برنامه­های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی می تواند نقش بسزایی در دستیابی کشور به مرجعیت علمی در این حوزه داشته باشد. 

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به فرصت فراهم شده در معاونت آموزشی وزارت بهداشت جهت حمایت از قطب های علمی و بهره مندی از ظرفیت این نهادها در ارتقاء آموزش علوم پزشکی کشور از قطب های علمی خواست  پروژه های مرتبط با برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی خود را در قالب پروپوزال های اجرایی مشخص تا آخر مهرماه سال جاری جهت بررسی و پذیرش به معاونت آموزشی وزارت بهداشت ارسال نمایند. /

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2673
  • تایید شده
  • در 1394/07/13
  • ساعت 13:50