برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1398
کد 9191

انتصاب دبیر هیات ممتحنه و ارزیابی رشته تخصصی بیماری های قلبی و عروق گروه الف

طی ابلاغ معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان کشور صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی تبریز، دکتر صمد غفاری با درجه علمی استادی ، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشن مرکز قلب شهید مدنی تبریز با ابلاغ معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به سمت دبیر هیات ممتحنه و ارزیابی رشته تخصصی بیماری های قلب و عروق  در گروه الف نائل آمد.
گروه الف: شامل دانشگاه های اردبیل، ارومیه، کرمانشاه، همدان ، کردستان، ایلام، اهواز ، لرستان، قم، اراک، زنجان، قزوین ، البرز، اصفهان، یزد، کاشان و شهر کرد می باشد.
از مهمترین وظایف برشمرده شده در این ابلاغیه : تدوین و به روز رسانی توانمندی های مرتبط با رشته در برنامه های آموزشی، هماهنگ نمودن اعضاء هیات ممتحنه و جلب مشارکت فعال در فرایندهای مرتبط با آزمون ها، برنامه ریزی در خصوص توانمند سازی اعضاء هیات ممتحنه در ارتقاء کیفییت سوالات و آزمون ها، برنامه ریزی برای تکمیل گنجینه سوالات رشته مربوطه و همکاری با دبیرخانه ارزشیابی و اعتباربخشی برنامه های آموزشی قید شده است.
در ابلاغ دیگری از سوی معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان کشور،  دکتر مهرنوش طوفان با درجه علمی استادی، متخصص قلب و عروق وفلوشیپ اکوکاردیوگرافی به عنوان عضو هیات ممتحنه و ارزشیابی منطقه ای رشته تخصصی بیماری های قلب و عروق نائل آمد.
ایشان نیز جزء گروه الف بوده در راستای توسعه و ارتقای کیفییت آموزش در حوزه تخصصی و برنامه ریزی در خصوص تربیت نیروهای تخصصی و فوق تخصصی بالینی فعالییت خواهد نمود.
آلبوم تصاویرانتصاب دبیر هیات ممتحنه و ارزیابی رشته تخصصی بیماری های قلبی و عروق گروه الف

  • نوشته شده
  • توسط سجاد افسری
  • تعداد بازدید 273
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1398/02/15
  • ساعت 19:10