برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 10 ارديبهشت 1398
کد 9143

با حضور 80 زوج دانشجو

مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزارشد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: امسال در این مراسم ۸۰ زوج دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تبریز راهی خانه‌های بخت می شوند .
 حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری در حاشیه مراسم ازدواج دانشجویی اظهار کرد: همزمان با اکثر دانشگاه‌های کشور امروز بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز برگزار شد.
وی با بیان اینکه امسال ۸۰ زوج جوان دانشجو راهی خانه بخت می‌شوند، ادامه داد: این مراسم ازدواج با حضور ۱۶۰ نفر همانند سال‌های گذشته برگزار و هدایایی ازجمله سفر به مشهد مقدس، هدیه نقدی، هدیه لوازم خانگی و تسهیل در خوابگاه دانشجویی از طرف دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به این زوج‌ها اهدا خواهد شد.
وی عنوان کرد: همچنین علاوه بر وام ازدواج که به این زوجین تعلق می‌گیرد؛ تسهیلات دیگری از طرف دانشگاه برای این افراد در نظر گرفته شده و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
حجت الاسلام خیری در رابطه با اهمیت ازدواج دانشجویی، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به سبک زندگی اسلامی اشاره کرده‌اند؛ یکی از شاخص‌های سبک زندگی اسلامی ازدواج‌های ساده است که ازدواج‌های دانشجویی نیز جزو ازدواج های ساده و بی تکلف هستند.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 356
  • تایید شده
  • در 1398/02/10
  • ساعت 12:34