برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398
کد 8983

تبادل نظر و بررسی مسائل و برنامه ها در حوزه بهداشت درمان شهرستان جلفا در دیدار صمیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس

برنامه ها و مشکلات شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا بررسی و تصمیمات مربوطه اتخاذ شد
  در دیدار روز دوشنبه نوزدهم فروردین رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا، مهندس نریمان با مسئولین و کار کنان شبکه، پیرامون برنامه ها  و مشکلات حوزه سلامت به بحث و تبادل نظر پرداخته شد، در ابتد دکتر قنبری ضمن تشکر از دکتر داداش زاده معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس، بابت تدارک این دیدار و عرض تبریک و تقدیر از مساعدتهای مهندس نریمان در حوزه بهداشت و درمان شهرستان، برنامه های پیش بینی شده برای سال 98 را ارائه نمود.
مهندس نریمان نیز ضمن عرض خسته نباشید به کارکنان خدوم حوزه بهداشت و درمان شهرستان، با تاکید بر اهمیت مسائل بهداشتی و درمانی، آمادگی سازمان را برای ارتقاء کمی و کیفی  اهداف حوزه سلامت، اعلام نمود.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه که با همت و حضور دکتر داداش زاده برگزار گردید، تصمیمات ارزشمندی در حوزه سلامت اتخاذ گردید، ساخت مرکز بهداشتی درمانی مدرن و مجهز در جلفا با مشارکت سازمان، فعال سازی و حمایت از فعالین بخش خصوصی حوزه سلامت در محدوده منطقه آزاد، پیگیری حل مشکلات راه اندازی اورژانس تخصصی بخش خصوصی جلفا، حضور پزشکان متخصص در رشته های مختلف در شهر جلفا، فعال نمودن توریسم درمانی شهرستان با تقویت بخشهای تخصصی بیمارستان از جمله مواردی بودند که در این جلسه به بحث و تصمیم گیری در مورد آن پرداخته شد.
در پایان دکتر قنبری از مهندس نریمان برای بازدید  و استفاده از پتانسیل سازمان منطقه آزاد ارس برای ارتقا کمی و کیفی بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر دعوت بعمل آورد. مهندس نریمان نیز ضمن قبول دعوت ایشان، اعلام داشت که این کار در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.
آلبوم تصاویرتبادل نظر و بررسی مسائل و برنامه ها در حوزه بهداشت درمان شهرستان جلفا در دیدار صمیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس

  • نوشته شده
  • توسط جواد ملکی
  • تعداد بازدید 180
  • تایید شده امیرسینا فقیهی
  • در 1398/01/24
  • ساعت 9:30