برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397
کد 8864

اقدامات اورژانس برای کاهش آسیبهای چهارشنبه آخر سال

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: از ظهر 28/12/97 آمبولانسهای اورژانس در میادین شهرستانهای تبریز مستقر خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نقل از سخنگوی اورژانس استان، از ظهر 28/12/97 آمبولانسهای اورژانس در میادین شهرستانهای تبریز مستقر خواهند بود.

دکتر فرزاد رحمانی   رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز، افزود: در این راستا و در جهت امدادرسانی سریعتر به مصدومین چهارشنبه آخر سال آمبولانسها در میادین اصلی و پرتجمع مستقر خواهند بود و این استقرار تا پایان تجمعات ادامه خواهد یافت.
وی از لغو مرخصی پرسنل خبر داد و افزود: از نیمه دوم اسفند تا پایان تعطیلات فروردین ماه مرخصی پرسنل اورژانس لغو و توان عملیاتی برای امدادرسانی سریع حفظ می شود.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی در خصوص آموزش در مدارس برای آگاه سازی و کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال گفت: از اوایل بهمن ماه امسال و طبق دستورالعمل، در مدارس سطح استان کارگاه روشهای کاهش آسیب و نحوه مواجهه با مصدومین مرتبط برای دانش آموزان ارائه گردید و هم اکنون نیز ادامه دارد.
دکتر فرزاد رحمانی به اطلاع رسانی وسیع و نصب بنر و مصاحبه های متعدد رادیو و تلویزیونی و نشست های خبری اشاره کرد و ادامه داد: با همکاری صدا و سیما و اصحاب محترم رسانه اطلاع رسانی در سایتها و فضای مجازی در راستای کاهش آسیبهای چهارشنبه آخرسال ادامه دارد.
وی یادآور شد: آمار مصدومین چهارشنبه آخرسال 96 نسبت به 95 کاهش حدود 30درصدی داشت و امید است با تلاشها و سیاست گذاری سازمانها و ارگانهای مربوطه این آمار هر سال کمتر شود و در این راستا اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث با برگزاری کمپین و امضاء طومار در کاهش آمار مصدومین نقشی را ایفا می کند.
گفتنی است مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه (EOC) طبق روال و فعالتر از قبل در چهارشنبه آخر سال هماهنگی های درون سازمانی و برون سازمانی را انجام خواهد داد.


 
آلبوم تصاویراقدامات اورژانس برای کاهش آسیبهای چهارشنبه آخر سال

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 اسفند 1397
  • توسط علی احمد ی نیا
  • تعداد بازدید 90
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/12/23
  • ساعت 13:52
captcha refresh