برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 28 بهمن 1397
کد 8706

​​​​​​​حضور تیم ارتقای سلامت نظام اداری در مرکز آموزشی ودرمانی نیکوکاری

در ادامه روند پایش عملکرد واحدها انجام گرفت


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، پایش نظام سلامت اداری طبق تقویم سالانه توسط کارشناسان ستادی حوزه نظارت ، بازرسی و تعدادی از کارشناسان متخصص مربوطه از دیگر مراکز دانشگاه، روز سه‌شنبه بیست وسوم بهمن ماه نودو هفت از مرکز آموزشی و درمانی نیکوکاری به عمل آمد.
این برنامه برای ارزیابی درون دانشگاهی از روند کاری وعملکردی واحدهای مختلف بیمارستان اعم از درمانی و ستادی پیش‌بینی‌شده بود. شروع برنامه با سخنان آغازین رئیس بیمارستان دکتر میرزایی و مدیر ارزیابی عملکرد ، بازرسی وپاسخگویی به شکایات دانشگاه و با معرفی کارشناسان گروه ارزیاب بیمارستان انجام شد. در ادامه هریک از کارشناسان در حوزه کاری خود در واحد مربوطه پایش روند کارها را مستقیماً انجام وآنان را طی چک لیستهایی آماده نمودند.
در مراسم اختتامیه که با حضور رئیس بیمارستان و مدیر ارزیابی عملکرد، بازرسی وپاسخگویی به شکایات دانشگاه ومسئولین واحدهای بیمارستان، کارشناسان ارزیابی گزارشی از نتایج این پایش را به‌طور مختصر ارائه دادند و این موارد مطرح شده موردنقد و بررسی قرار گرفت. البته لازم به ذکر است گزارش کامل نتایج ارزیابی متعاقباً به‌صورت کامل منعکس خواهد شد.
 


 
آلبوم تصاویر حضور تیم ارتقای سلامت نظام اداری در مرکز نیکوکاری

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 249
  • تایید شده
  • در 1397/11/28
  • ساعت 9:48