برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 8664

دهه فجر

برگزاری مراسم گرامیداشت ایام دهه مبارکه فجر در معاونت غذا و دارو

گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نقل از روابط عمومی معاونت غذا ودارو مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی(دهه مبارکه فجر) در سالن آمفی تاتر این معاونت با حضور معاون، مدیران و کارکنان این معاونت برگزار شد.
در این مراسم دکتر محبوب نعمتی معاون غذا و دارو ضمن تبریک این ایام گفت: چهل سالگی انقلاب تفسیر عملی شعار ما می توانیم است و به دنیا نشان دادیم چهل سال پابرجا ایستادیم و اینک این انقلاب در مرحله بلوغ فکری و عملی می باشد.
در این مراسم دکتر جمال پور از اساتید دانشگاه پیام نور تبریز به عنوان سخنران مراسم ضمن گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی به تفسیر دستاوردهای ایران از زمان گذشته تا حال را تحلیل کرده و چهل سالگی انقلاب را در دنیا نشانه موفقیت جهانی ذکر کرده و افزود: در بررسی انقلاب کشورهای دنیا ، وقتی انقلابی به چهل سالگی می رسد نشانه پایداری و ماندگاری آن در دنیاست و به همت این مردم انقلاب به چهل سالگی رسیده و علی رغم مشکلات و هجمه های هر ساله از طرف دشمنان با قدرت و امیدواری به پیش خواهیم رفت.
در پایان برنامه ضمن اهدا جوایز به برگزیدگان مسابقه فرهنگی، از زحمات خانم مهری میرزاپور همکار این معاونت که به درجه بازنشستگی نایل شده بود نیز قدردانی شده و به رسم یادبود از طرف معاونت هدیه ای اهدا گردید. 
 
 
آلبوم تصاویربرگزاری مراسم گرامیداشت ایام دهه مبارکه فجر در معاونت غذا و دارو

6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 315
  • تایید شده
  • در 1397/11/21
  • ساعت 8:32