برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 25 شهريور 1394
کد 865

تجمیع نیروهای وفادار نظام با هدف خدمت به مردم ، مهم ترین هدف برپایی بیمارستان صحرایی است

تجمیع نیروهای وفادار نظام با هدف خدمت به مردم ، مهم ترین هدف برپایی بیمارستان صحرایی است

 

دکتر محمد ایرجیان متخصص ارتوپدی ومسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجانشرقی درحاشیه برگزاری بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه الزهرا (س) با اعلام این مطلب افزود : با توجه به اینکه این حرکت ،حرکتی تمام مردمی است لذا از همه پزشکان ، پیراپزشکان و کادر درمانی چه عضو بسیج جامعه پزشکی باشند و چه عضو نباشند درخواست همکاری می نماییم تا همگی بتوانیم زیرسایه نام پربرکت حضرت زهرا(س) به مردم عزیز و شریف منطقه چاراویماق ارائه خدمت نماییم.وی در بخش دیگری افزود: این حرکت مردمی ریشه در فداکاریها و ایثارگریهای شهدای گرانقدر، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دارد که با ایثارگریهای خود این راه را به ما نشان دادند.

دکتر ایرجیان در خصوص اهداف برپایی بیمارستان صحرایی گفت : درمان بیماران، آموزش بیماریها وتمرین حفظ آمادگی نیروهای بسیج جامعه پزشکی برای واکنش سریع درمواقع بحران از دیگر اهداف برپایی بیمارستان صحرایی می باشد .

مسئول بسج جامعه پزشکی آذربایجانشرقی در پایان از همه ارگانهای همکار در برگزاری بیمارستان تقدیر نمود.

گفتنی است : این بیمارستان که هفتمین بیمارستان صحرایی در استان و دومین بیمارستان در منطقه چاراویماق می باشد تا 27 شهریور در خدمت مردم شهید پرور چاراویماق بوده ودر بخش های مختلف عمومی ، تخصصی ، فوق تخصصی ، آزمایشگاه و اتاق عمل و.. ارائه خدمت خواهد نمود
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3479
  • تایید شده
  • در 1394/06/25
  • ساعت 13:32