برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 8640

نشست خبری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند با اصحاب رسانه و خبرنگاران

نشست خبری دکتر صمد طاهری مدیر شبکه بهداشت شهرستان مرند با خبرنگاران رسانه های مختلف روز چهارشنبه 17 بهمن ماه سال 97 همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در محل سالن بهورزی شبکه برگزار شد .

نشست خبری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند با اصحاب رسانه و خبرنگاران


نشست خبری دکتر صمد طاهری مدیر شبکه بهداشت شهرستان مرند  با خبرنگاران و اصحاب رسانه , روز چهارشنبه 17 بهمن 97 در سالن بهورزی شبکه برگزار شد .

 نشست خبری دکتر صمد طاهری  مدیر شبکه بهداشت شهرستان مرند با خبرنگاران رسانه های مختلف روز چهارشنبه 17 بهمن ماه سال 97 همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در محل سالن بهورزی شبکه برگزار شد .

دکتر صمد طاهری ضمن خیرمقدم و قدردانی از زحمات خبرنگاران و با اشاره به نقش مهم آنان در اطلاع رسانی ؛ مجموعه خبری را چشم و گوش جامعه ، انعکاس دهنده واقعیت ها و ترسیم کننده چشم اندازها در جامعه دانست و گفت : خبرنگاران در کنار مسئولین نقش مهمی را در امر خدمت رسانی ایفا می کنند و از آنجا که اصحاب رسانه با انتظارات مردم بیشتر آشنا هستند در کاهش مشکلات تاثیر گذار هستند .

دکتـر صمد طاهری گزارشـی در مـورد فعالیتهای شـبکه بهداشـت و درمان در40 سال انقلاب و قبل آن  ارائـه نمود و با بیان این که شهرستان مرند مرکز خدمات جامع سلامت ، خانه بهداشت و پایگاه سلامت دارد ، گفت : ما در مرکز بهداشتی و درمانی پزشک و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان را داریم و در 40 سالگی انقلاب پیشرفت زیادی داشته ایم .

در ادامه دکتر صباغی معاون بهداشت, دکتر آقا زاده معاون درمان, دکتر کیانیان مسئول مجتمع سلامت و آقای سید ترابی مسئول فوریت پزشکیبه بیان عملکرد ر 40 ساله انقلاب در حوزه های تخصصی خود پرداختند .

در پایان برنامه مسئولین واحد ها به سوالات بیان شده از طرف خبرنگاران پاسخ های دقیقی ارائه داده و با و ایشان را با خدمات سامانه سیب آشنا نمودند
  • نوشته شده
  • توسط حسین دشتی
  • تعداد بازدید 73
  • تایید شده امیرسینا فقیهی
  • در 1397/11/18
  • ساعت 10:57