برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 25 شهريور 1394
کد 862

چهل سال تلاش مبارکتان باد

چهل سال تلاش مبارکتان باد

چهل سال تلاش مبارکتان باد 
 
 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجانشرقی گفت:تلاش کارکنان بی ادعای فوریتهای پزشکی به چهلمین سال خود رسید و در این چهل سال توانسته خدمات ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه کندرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجانشرقی گفت:تلاش کارکنان بی ادعای فوریتهای پزشکی به چهلمین سال خود رسید و در این چهل سال توانسته خدمات ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه کند .
دکتر رجائی گفت:شکرگزار خداوندیم که بنده او در درمان و نجات جان مصدومین و بیماران هستیم و بایستی از این موهبت الهی در جهت درمان دردهای بندگان خداوند استفاده کنیم تا رضای خدای متعال را کسب کنیم .
وی با توجه به پیش رو بودن چهلمین سالروز افتتاح اورژانس 115 گفت:در این چهل سال،سختیها بر بدنه اورژانس 115 وارد اومده و با این همه مسئولین و کارکنان و تکنسینهای اورژانس 115 با توکل به خداوند توانستند این مسیر چهل ساله را با پیشرفت و خدمت رسانی به پیش بروند .
دکتر رجائی افزود:با تلاش مضاعف اکنون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی توانسته رضایت مردم را براورده کند و تجهیزات و امکانات بروز را برای درمان به بیماران و مصدومین در سیستم پیش بیمارستانی ارائه کند .
وی افزود:این تلاش بی همتا را برای تمامی تلاشگران اورژانس 115 تبریک عرض نموده و ارزوی سلامتی و شادکامی را برای همکاران عزیزم در کشور را دارم،امیدوارم بتوانیم خدمت رسان صدیقی برای هموطنان عزیز در لحظات حوادث  برای دردمندان باشیم . 
 
 
 
 

  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 3683
  • تایید شده
  • در 1394/06/25
  • ساعت 10:7