برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 4 بهمن 1397
کد 8559

کمیته علمی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شد

دکتر طاهر اقدم : متخصصین مسائل اجتماعی ، بازوهای علمی ، فکری کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند
 

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی اولین نشست کمیته علمی مشورتی کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شد .

دکتر طاهر اقدم معاون اجتماعی دانشگاه در این نشست گفت : متخصصین حوزه های مختلف اجتماعی ، فعالان اجتماعی ، سمن ها و موسسات خیریه بعنوان بازوان علمی، فکری کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند .

ایشان با بیان اینکه اولویت های آسیب های اجتماعی احصا شده و از طرف دولت برای تمام دستگاهها اعلام شده است گفت : برای تعیین راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیاز به تشکیل کمیته تخصصی علمی هست تا با لحاظ تمام یافته های علمی و تجارب ارزنده صاحب نظران بتوانیم موفق عمل کنیم .
 
خانم دکتر علیزاده مدیر امور اجتماعی دانشگاه در این نشست ضمن بیان آمارهای اعلامی از نهادها و سازمانهای مختلف کشور وضعیت آسیب های اجتماعی را بصورت مجمل ترسیم کرد و وضعیت استان را با توجه به اولویتهای آسیب های اجتماعی کشور تشریح نمود .

این مقام مسئول اهداف تشکیل کمیته علمی ،مشورتی کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی را بیان کرد و سپس اعضای جلسه پیشنهادات خود را مطرح کردند .

همچنین در این نشست اعضای حاضر در جلسه برای تکمیل اعضای کمیته افرادی صاحب نظر استان را معرفی کردند تا در جلسه بعدی به اعضای کمیته اضافه شوند و مقرر شد اعضای جلسه راه کارهای عملی خود را در حوزه پیشگیری برای آسیب های اجتماعی اولویت دار تا جلسه بعدی به کمیته اعلام نمایند . 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 45
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/11/04
  • ساعت 11:8