برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 1 بهمن 1397
کد 8536

از سوی ستاد اقامه نماز آذربایجانشرقی :

دانشگاه علوم پزشکی تبریز دستگاه اجرایی شایسته تقدیر ویژه شناخته شد


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی ستاد اقامه نماز به عنوان دستگاه اجرایی شایسته تقدیر وبژه  شناخته شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی ستاد اقامه نماز به عنوان دستگاه اجرایی شایسته تقدیر ویژه  شناخته شده است.
حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: ادارات و دانشگاه‌های مختلف همه ساله از سوی ستاد اقامه نماز بررسی می‌شوند. تعداد نمازخانه، نمازگزاران، جلسات و امکانات نمازخانه ها از جمله شاخص‌های ارزیابی در ستاد اقامه نماز به شمار می‌آیند که با در نظر گرفتن تمامی این شاخص‌ها دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دستگاه اجرایی شایسته تقدیرویژه  شناخته شد.
 وی در ادامه با اشاره به با اشاره به اینکه درصد موفقیت دانشگاه در سال 1396 در بررسی شاخصها توسط ارزیابان 90/7 بوده است گفت : تجهیز و تعمیر سایر نمازخانه‌ها، برگزاری کارگاه‌های مختلف، افزایش تعداد نمازگزاران و شرکت کنندگان از برنامه‌های آتی ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی تبریز به شمار می‌آیند.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 144
  • تایید شده
  • در 1397/11/01
  • ساعت 11:50