برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 8506

در سی و هفتمین جلسه کارگروه سلامت،ایمنی و امنیت غذایی آذربایجان شرقی مطرح شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز : حضور در جلسات کارگروه های ایمنی ،سلامت و امنیت غذایی شهرستانها را ضروری می دانم .

 
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی پنجمین جلسه کارگروه سلامت،ایمنی و امنیت غذایی استان آذربایجان شرقی در سال 1397 و سی و هفتمین جلسه پیا پی تشکیل گردید .
دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دبیر کارگروه سلامت ،ایمنی و امنیت غذایی استان در خصوص روند اجرای برنامه ارتقای سلامت 8 محصول کشاورزی ضمن تقدیر از فعالیتهای موثر جهاد کشاورزی به ادامه روند اجرای برنامه و همکاری سازمانهای همکار تاکید کرد .
 
تشکیل پرونده سلامت کارمندان موضوع دیگر کارگروه بود که مقرر شد کلیه دستگاههای دوتی با توجه به فرمت تهیه شده توسط معاونت بهداشتی دانشگاه ،کارمندان خود را موظف به مراجعه به مراکز سلامت محل سکونت خود نمایند و معاونت بهداشت در گزارشات دوره ای پس خوراند نتایج سلامت کارمندان را به سازمانهای مربوطه منعکس نماید .
 
دکتر صومی در مورد راه اندازی سیستم ارجاع در سطح استان با توجه به مشکلات و موانع موجود اشاره کرد: تامین زیر ساخت ارتباطی برای مراکزو خانه های بهداشت فاقد اینترنت - تقویت زیر ساخت ارتباطی در مناطق جغرافیایی با شبکه اینترنتی ضعیف - برقراری تفاهم متمرکز بین شرکت فناوری ارتباطات و زیر ساخت با شرکت های خصوصی های وب و ....برای تامین و دسترسی مناسب شبکه اینترنتی در مراکز مزبور از ضروریات امر می باشد لذا مقرر شد موارد در قلب یک کمیته کاری بررسی ها و رفع مشکلات سریعا انجام شود .
 
دکتر صومی با بیان اینکه حضور در جلسات کارگروه های ایمنی ،سلامت و امنیت غذایی شهرستانها را ضروری می دانم ادامه داد: مشکلات کارگروه شهرستان ها که راه حل استانی را می طلبد باید احصاء شده و در کارگروه سلامت و شورای اداری استان مطرح شود .
وی ضمن تقدیر از اعضای کارگروه سلامت شهرستان های بناب و ملکان گفت : راه حل مقابله با مشکلات محیطی سلامت و بیماریهای گوناگون شهرستانها در گرو همکاریهای بین بخشی مناسب ارگانها می باشد و مواردی که نیاز به مصوبه های شورای استانی باشد احصا و برای گرفتن نتیجه لازم در مبادی مربوطه مطرح گردد .
 
گفتنی است : دراین جلسه نمایندگان جهاد کشاورزی در خصوص روند اجرای برنامه ارتقای سلامت 8 محصول کشاورزی -  نماینده معاون بهداشتی دانشگاه در خصوص تشکیل پرونده سلامت کارکنان - رئیس مرکز بهداشت تبریز در خصوص راه اندازی نظام ارجاع در سطح استان گزارشی از عملکردهای صورت گرفته را اعلام کردند .

دستور جلسه بعدی کارگروه  سه موضوع  برنامه جامع سلامت استان - کمیته دیده بانی سلامت و شاخصهای عدالت در سلامت عنوان شد .
 


  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 20
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/10/26
  • ساعت 12:6