برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 25 دي 1397
کد 8505

حضور بیش از 1500نفر در مراسم روز پرستار

دکترصومی پرستاری را یک مدیریت عنوان کرد و گفت : پرستارکسی است که چون حضرت زینب(س) در حالیکه تمامی آلام به او روی آورده است با علم و حلم کل روند را مدیریت می کند.
دکتر صومی در آئین گرامیداشت روز پرستار سخنان خود را با گرامیداشت یاد و نام امام عزیز، یاد شهیدان، یاد همه انسانهای خوبی که در جهت سعادت و فلاح انسانها تلاش کردند، یاد همه جامعه پرستاری که حالا در جمع ما نیستند، شروع کرد و گفت:آرزو می کنیم با لطف الهی  وبا هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری، تلاش ارزشمند همه مسئولین، همیشه جامعه ما بتواند سلامت و صلاح و فلاح را برای تک تک شهروندان فراهم نماید .
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر صومی ازهمه تلاشهای یک سال گذشته گروه پرستاری که در جهت تامین سلامت انسانها مصروف داشته اند صمیمانه سپاسگزاری کرد .
رئیس دانشگاه تاکید کرد : انسان این توانایی را ندارد که ارزشهای انسان دیگر را شناسایی و او را تمجید و تفقد نماید بنابراین شاغلین حرف پزشکی با علم بر سنگینی و سختی این رشته  درمواجهه با انسان های دردمند و بیمار از خدمات درستی که  ارائه می کنند چنان لذت ببرند و متنعم شوند که نیازی به تشویق دیگران نداشته باشند .
دکتر صومی پرستاری را یک مدیریت عنوان کرد و گفت : پرستارکسی است که چون حضرت زینب(س) در حالیکه تمامی آلام به او روی آورده است با علم و حلم  کل روند را مدیریت می کند.
دکتر صومی موفقیت های حوزه های مختلف دانشگاه را مرهون تلاشهای تیمی دانست وضمن تشکروسپاسگزاری گفت : دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دانشگاه برتر در حوزه پرستاری انتخاب شده است همچنین  دو مرکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز جزء 6 مرکز تحقیقاتی برترکشور و از برگزیدگان جشنواره علمی تحقیقاتی علوم پزشکی رازی شد.
رئیس دانشگاه افزود: در ارزیابی عملکرد و جذب و گزینش کارمندی،  گزینش دانشگاه علوم پزشکی تبریز مورد تقدیر قرار گرفت و از 8 نفر دانشمند برتری که در جشنواره رازی انتخاب شده بودند دو نفر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده است .   
دکتر صومی به مطالبات به حق صنوف اشاره کرد وگفت : مراقبت بکنید بعضی از درخواستها وتقاضاهای ما از عملکردمان  پیشی نگیرد و ضمن ارائه عملکرد درست مطالبات خود را مطرح نمائیم عزیزی و عزت ما در بین مردم تا زمانیکه در خدمت مردم هستیم و خدمت می کنیم پایدارخواهد ماند.
 این مراسم به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سازمان نظام پرستاری تبریز و شهرستان های تابعه روز سه شنبه 25/10/97 ساعت 13-8:30 در تبریز، جاده باسمنج، شهرک خاوران، مرکز همایش های بین المللی تبریز با حضور بیش از 1500 نفر برگزار شد و از گروههای پرستاری نمونه تجلیل بعمل آمد.
 
آلبوم تصاویر بزرگداشت مقام پرستار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز25 دی 97

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 616
  • تایید شده
  • در 1397/10/25
  • ساعت 17:23