برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 24 دي 1397
کد 8449

گزارش رویداد ایده تا محصول حوزه فناوری سلامت در روز چهارشنبه مورخه 19 دی ماه

رویداد ایده تا محصول حوزه فناوری سلامت با حضور دکتر جویبان ( معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه) و جناب آقای دکتر مهبودی "استاد انستیتو پاستور ایران" برگزار گردید.
رویداد ایده تا محصول حوزه فناوری سلامت در روز چهارشنبه مورخه 19 دی ماه با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه، مسئولین شرکت پرسیس ژن، اعضای هیات علمی، فناوران و دانشجویان دانشگاههای استان در محل سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار گردید.
در ابتدا برنامه جناب آقای دکتر جویبان ضمن عرض خیر مقدم خدمت میهمانان و معرفی جناب آقای دکتر مهبودی، روند رویداد در حال برگزاری و سیاستهای دانشگاه در قبال ایده های فناوران و برخی از حمایتهای دانشگاه از آنها را بیان نمودند.


سپس جناب آقای دکتر کارآگاه (مدیر عامل محترم شرکت پرسیس ژن ) در رابطه با شرکت پرسیس ژن و فعالیت های آن و نحوه حمایت آن شرکت از صاحبان ایده اقدام به سخنرانی نمودند.


در ادامه، بمنظور تکمیل سخنان دکتر کارآگاه، جناب آقای دکتر مهبودی در رابطه با نحوه فعالیت و حمایتهای شرکت شتاب دهنده پرسیس ژن از ایده های نو و فناورانه و اینکه چه ایده هایی جدید و فناورانه و دارای قابلیت تجاری سازی محسوب می گردد توضیحاتی ارائه نمودند.


در پایان رویداد، جلسه بررسی ایده های فناورانه ارسال شده  توسط اعضای هیات علمی، فناوران و دانشجویان دانشگاههای استان و سایر دانشگاه های منطقه شمالغرب کشور با حضور مسئولین و صاحبان ایده ها مورد بررسی قرار گرفته و غربالگری اولیه ایده انجام یافت تا در ادامه صاحبان ایده های برگزیده نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه و ارسال جزئیات طرحهای خود اقدام نمایند.   

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 92
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/10/24
  • ساعت 10:56