برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

rahbari
فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397
کد 8448

در جمع سازمانهای مردم نهاد استان آذربایجان شرقی مطرح شد

دکتر صومی : انسانها بدون مسئولیت قانونی ولی با مسئولیتهای اخلاقی ،انسانی و شرعی در قبال هم وظایفی دارند .

 
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دکتر صومی گفت : انسانها بدون مسئولیت قانونی ولی با مسئولیتهای اخلاقی ،انسانی و شرعی در قبال هم وظایفی دارند. وقتی چند نفر از این انسانهای دغدغه مند کنار هم قرار می گیرند یک سازمان مردم نهاد تشکیل میشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در سومین کارگاه آموزشی ،توانمند سازی سازمانهای مردم نهاد سلامت محور استان صحبت می کرد گفت : شیوه زندگی جدید و مشکلات متعدد موجب شده به راحتی از کنار مشکلات همنوعانمان رد شویم و به وجود مشکلات ، درد و رنج مردم عادت کنیم و عموما ارائه خدمت به مردم کمرنگ ترمی شود. وظیفه اصلی سازمانهای مردم نهاد شاید یادآوری و بیداری مجدد حس نوع دوستی و تقویت احساس مسئولیت فردی در جامعه است . پیدا کردن انسانهای دردمند و کمک به آنها و ترویج و تقویت مهربانی و برگشتن به عاطفه های انسانی و فطرت بشری بسیار با ارزش است .
 
دکتر صومی افزود : اینکه صرفا با حاکمیت دولت نمی توان تمام مشکلات مردم را حل کرد یک امر بدیهی است و سازمانهای مردم نهاد و خود مردم باید مشارکت کنند و مطالبه گری کنند .
وی در ادامه گفت : یکی از محسنات اجرای طرح تحول نظام سلامت پاسخگو کردن مسئولین نظام سلامت کشور بود و سوای کاهش هزینه های درمانی از جیب مردم حضور مسئولین در بین مردم افزایش یافته و مشکلات مردم بیشتر شنیده شد و کارهای خوبی هم صورت گرفت .
 

آلبوم تصاویردر جمع سازمانهای مردم نهاد استان آذربایجان شرقی مطرح شد

  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 104
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/10/20
  • ساعت 11:46