برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 8 دي 1397
کد 8388

هم اندیشی روسا ومعاونین کلان منطقه 2 آمایشی با حضور دکتر نسل سراجی

دکتر صومی بر انسجام در محورهای کاری کلان منطقه و استفاده از پتانسیلهای دانشگاه در پیشبرد اهداف آموزشی ودرمانی تاکید کرد.
روسا ومعاونین آموزشی ، درمان و پشتیبانی دانشگاهها و دانشکده های  مستقل کلان منطقه 2  در نشستی صمیمانه وضعیت پیشرفت بسته های تحول و نوآوری در آموزش و ستاد تحول سلامت در حوزه درمان را در حضور نماینده وزارت و مسئول رصد عملکرد کلان مناطق کشور بررسی نمودند.
در این نشست دکتر صومی رئیس کلان منطقه 2 کشور با تاکید بر انسجام در محورهای کاری کلان منطقه ، استفاده از پتانسیلهای دانشگاهها در پیشبرد اهداف آموزشی و درمانی منطقه 2 را یاد آوری کرده و ابراز داشت: باید همانند حوزه ماموریت ویژه کنترل حوادث ترافیکی و بسته تحول آموزش پاسخگو ،کار های موثر و بزرگی در منطقه انجام دهیم و اولویت اول کلان منطقه 2 در برنامه عملیاتی سال 97 باید امسال نیز حفظ گردد.
در ادامه پس از گزارش اجمالی بسته های دوازده گانه طرح تحول آموزش توسط دکتر تقی زادیه معاون آموزشی دانشگاه و بیان نقاط قوت آن و عملکرد کلان منطقه ای در اجرای آن و حمایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز ار سایر اعضای کلان منطقه در راه نیل به اهداف طرح تحول اموزشی وزارت بهداشت ،  دکتر نسل سراجی نماینده وزارت و مسئول رصد عملکرد کلان مناطق کشور گزارش پیرامون نحوه فعالیت ها را بسیار خوشحال کننده قلمداد کرده و افزود:کلان منطقه 2 در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و همواره در سطح کشور عملکرد هایش برونداد کشوری داشته و بعنوان شاخص کشوری معرفی شده است و امید وارم در آتیه نیز همچنان موثر و فعالیتهای مثبتی را در حوزه ها ی دیگر از جمله دارو سازی و... داشته باشد.
سپس هریک از روسا ی دانشگاهها توضیحات و پیشنهادات لازم را ارائه و  پس از ارائه گزارش وضعیت جذب دانشجویان خارجی در کلان منطقه ، تاکید کرد رابطین دانشگاهها و دانشکده ها بایستی فعالیتشان را چندین برابر نموده و سعی نمایند بر اساس دستورالعملهای مربوطه در قالب بسته های تحول و نوآوری و ماموریت های ویژه واسپاری شده عملکرد های بسیار خوبی را داشته باشند.
درادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و رئیس کلان منطقه  2 تصریح کرد:باید نگاه به افق های پیشرفت در آینده دانشگاهها و توسعه پیشرفت منطقه 2 با سرعت بیشتری ترسیم گردد و روسای کار گروههای 7 ماموریت تخصصی و معاونین با تعامل و قدرت بیشتری در پیشرفت منطقه 2 سهیم گردند.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر استقرار نظام ارجاع تاکید کرده و تصریح کرد: تنها راه برای مدیریت صحیح دانشگاه اجرای نظام ارجاع است.
پس از گزارش ستاد کارآفرینی و تاکید بر تعامل بیشتر اعضای کلان منطقه 2 در انجام صحیح و سریع پایش برنامه عملیاتی ، دکتر پورفتحی معاون درمان گزارشی در خصوص مدیریت منابع ومصارف دانشگاه علوم پزشکی تبریز و میزان مدیریت هزینه ها بدون کاهش ایمنی بیمار، کاهش خدمات و نیز کاهش سطح رضایتمندی و گزارش نظام ارجاع و وضعیت تامین دارو تجهیزات پزشکی را ارائه داد.
در انتها دکتر نسل سراجی جلسه را بسیار خوب ارزیابی کرده و اطهار داشت: کلان منطقه 2 در بین سایر کلان مناطق پیشرفت های بسیار خوبی داشته و بالاخص درگزارشات حوزه معاونت آموزشی دانشگاه ها کلان منطقه 2 از پیشروترین کلان مناطق کشور است .
گفتنی است در این جلسه رئیس دانشگاه اردبیل وهمچنین روسای دانشکده های خوی، خلخال و سراب بدلیل برودت هوا از طریق وبینار شرکت داشتند.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 73
  • تایید شده
  • در 1397/10/11
  • ساعت 8:7