برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 آذر 1397
کد 8294

تفاهم نامه همکاری

تفاهم نامه همکاری معاونت بهداشت و اجتماعی دانشگاه با حوزه و تبلیغات اسلامی استان امضاء شد .
معاونت بهداشت، معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مرکز خدمات حوزه های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در هفته وحدت حوزه و دانشگاه امضاء شد.
دومین تفاهم نامه همکاری چهار جانبه (معاونت بهداشت و معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مرکز خدمات حوزه های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولین این مجموعه ها در هفته وحدت حوزه و دانشگاه در مرکز خدمات حوزه های علمیه استان امضاء شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان به نقل از علیزاده رئیس گروه کارشناسان آموزش و ارتقاء سلامت استان، با حضور دکتر طاهر اقدم معاون اجتماعی، دکتردرستی معاون بهداشت، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل موسوی مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین باقری معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان و دکتر یوسفی مدیر کل بهداشت و سلامت مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور تفاهم نامه همکاری چهار جانبه امضاء شد.
در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین موسوی با تقدیر و تشکر از حضور همه حاضرین، همکاری و تعامل بیشتر مجموعه های معاونت بهداشت و اجتماعی دانشگاه با نهادهای حوزوی با رویکرد تقدم پیشگیری بر درمان را یکی از عوامل موثر در ارتقای سلامت دانست.
دکتر طاهر اقدم از پیگیری مجدانه همکاران مرکز خدمات و مرکز بهداشت استان برای عقد این تفاهم نامه تشکر کرد و درادامه افزود همکاری مرکز خدمات و دانشگاه علوم پزشکی یک تعامل سازنده است
دکتر درستی نیز ظرفیت شبکه های بهداشت و درمان شهرستانها و تعامل با نهادهای حوزوی را گامی موثر در راستای پیشبرد اهداف سلامت کشور دانست و ظرفیت طلاب و روحانیون را بعنوان سفیران سلامت فرصتی ارزشمند معرفی کرد
در پایان بعد از امضای تفاهم نامه همکاری از فعالان در اجرای این تفاهم نامه تقدیر بعمل آمد.

 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/09/28
  • ساعت 14:5