برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 آذر 1397
کد 8288

همایش علمی وحدت حوزه و دانشگاه در تبریز برگزار شد

این همایش با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در تالار رازی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

همایش علمی وحدت حوزه و دانشگاه با هدف بررسی کارکردها و راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه، با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در تالار رازی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دبیر اجرایی این همایش با تشریح جزئیات همایش و آثار واصله به دبیرخانه، اظهار کرد: طی دو ماه، ۱۷ مقاله به دبیرخانه همایش واصل شد که ۱۵ مقاله در ارزیابی اولیه پذیرفته شد.
حجت‌الاسلام احمد مطهری اصل در این خصوص افزود: در ارزیابی علمی نیز که توسط تعدادی از اساتید حوزه و دانشگاه از قم و تبریز انجام شد، چهار عنوان مقاله به عنوان مقالات برگزیده، انتخاب شد که این مقالات در همایش امروز ارایه می‌شوند.
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت تحقق وحدت حوزه و دانشگاه، گفت: از اساتید که برای این همایش، تالیف مقاله کرده‌اند قدردانی کرده و امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های حوزه و دانشگاه بتوانیم وحدت کامل بین این دو بازوی اصلی جامعه را محقق کنیم.
گفتنی است در این همایش مقالات حجت‌الاسلام سعید علیزاده(استادیار دانشگاه تبریز) تحت عنوان "راهکارهایی در اعتصام جمعی به حبل الله در وحدت حوزه و دانشگاه"، حجت‌الاسلام نیازی(از اساتید حوزه علمیه) تحت عنوان "مهندسی زبان و مسئله مشترک وحدت حوزه و دانشگاه"، صادق ملکی تحت عنوان "وحدت حوزه و دانشگاه در منظومه فکری مقام معظم رهبری" و مقاله "امکان وحدت حوزه و دانشگاه در پرتو بینش الهی" توسط احسان شاکری(استاد دانشگاه آزاد اسلامی تبریز) ارایه شد.
لازم به ذکر است دراین همایش حجه الاسلام حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور ، حجه الاسلام دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان ، دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجانشرقی  و دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز به ایراد سخن پرداختند .


 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 271
  • تایید شده
  • در 1397/09/28
  • ساعت 8:46