برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 12 شهريور 1394
کد 824

کارگاه تجویز ومصرف دارو ولوازم پزشکی در بیمارستانهای دانشگاهی قطب شمال غرب کشور

کارگاه تجویز ومصرف دارو ولوازم پزشکی در بیمارستانهای دانشگاهی قطب شمال غرب کشور

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو کارگاه یک روزه تجویز و مصرف منطقی دارو و لوازم پزشکی در بیمارستان های قطب شمال غرب کشور در مورخه 11/ /6 /94 در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه برگزار گردید .

این کارگاه با میزبانی معاونت غذا و دارو و با حضور روسای دانشگاه های علوم پزشکی و معاونین غذا و دارو و مدیران دارویی شمال غرب کشور، شیراز و روسای بیمارستان های تبریز و با خیر مقدم گویی ریاست محترم  دانشگاه علوم پزشکی تبریز شروع شد.
 در این نشست معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز از فعالیتهای انجام شده در شیراز در خصوص تجویز و مصرف منطقی دارو و لوازم پزشکی در بیمارستان ها و تجربیات دانشگاه در کاهش هزینه داروهای گران قیمت و نقش روسای دانشگاه ها، بیمارستان ها و معاونت ها  در این مقوله و فرآیند تدوین فارماکوپه بیمارستانی  و روشهای اجرایی بهبود الگوی مصرف دارو بحث نمود. در ادامه این نشست حاضرین در جلسه با شرکت در بحث های اجرایی آن نسبت به ساده تر و استانی شدن این طرح پیشتهادات سازنده ای ارائه کردند وآمادگی خود را جهت راه اندازی بخش مراقبت های دارویی در واجرائی شدن این روند در بیمارستانهای استان خود اعلام کردند.

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2953
  • تایید شده
  • در 1394/06/12
  • ساعت 11:45