برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 8169

هم اندیشی رئیس دانشگاه با روسا ، معاونین و مدیران گروه آموزشی دانشکده ها

جلسه ای به منظور بررسی بسته های دوازده گانه آموزشی با حضور رئیس دانشگاه واعضای هیئت رئیسه تشکیل شد.
جلسه هم اندیشی با روسا، معاونین آموزشی وپژوهشی ومدیران گروه های دانشکده های پزشکی ، دندانپزشکی و سایر دانشکده های دانشگاه با حضور اعضای هیئت رئیسه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، طی جلسات جداگانه ای با روسا، معاونین آموزشی وپژوهشی ومدیران گروه های دانشکده های پزشکی ، دندانپزشکی و نه دانشکده ی دیگر دانشگاه با حضور دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه، دکتر تقی زادیه معاون آموزشی ، دکترجویبان معاون پژوهشی بحث وتبادل نظر پیرامون مسائل دانشکده ها با تاکید بر اجرای بسته های دوازده گانه آموزشی برگزار شد.
دکترصومی در این جلسات ابتدا به بیان انتظارات از دانشکده های در راستای حفظ و ارتقای جایگاه پرداخته و خواستار اهتمام جدی بر انجام صحیح ودقیق اعتبار بخشی آموزشی در دانشکده ها شده و افزود: با توجه به عملکرد خوب و درخشش دانشگاه در تعدادی از ماموریت های واسپاری شده از ابلاغ سه ماموریت دیگر به کلان منطقه 2 خبر داد.
رئیس دانشگاه گفت: انتظار داریم در اعتبار بخشی موسسه ای و بین المللی روسای دانشکده ها علی الخصوص پزشکی ودندانپزشکی با همکاری مدیران گروه ها بیشترین نمره را کسب کنند. وی همچنین بر حمایت همه جانبه در رفع کمبود تجهیزات آموزشی و پیگیری اعتبارات آموزشی دانشگاه تاکید کرد.


درادامه دکتر تقی زادیه گزارشی از دستاوردهای حوره آموزش در چهار سال گذشته و خلاصه ای از عملکرد دانشگاه در حیطه بسته های آموزشی و بالینی و کسب رتبه چهارم کشوری در رتبه بندی آموزشی ارائه داد.
سپس اساتید و مدیران گروه های آموزشی به بیان نکته نظرات به بیان دیدگاه ها، پیشنهادات و نواقصات مراحل اجرای بسته های آموزشی واعتبار بخشی پرداختند که دستورات لازم از سوی مسئولین صادر و قول مساعد بر پیگیری سریع داده شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 15
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/09/19
  • ساعت 14:21