برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397
کد 8143

کارگاه های "اصول کسب و کارهای مدرن و استارت آپ ها و شناخت تیپ های شخصیتی و مدیریتی" و "رابطه تیپ ها با فرآیند کسب و کار"برگزارشد

کارگاه های "اصول کسب و کارهای مدرن و استارت آپ ها و شناخت تیپ های شخصیتی و مدیریتی" و "رابطه تیپ ها با فرآیند کسب و کار" در مورخ 7/9/97 به همت انجمن علمی دانشجویی علوم و صنایع غذایی در آمفی تئاتر دانشکده تغذیه و علوم غذایی برگزار شد.
کارگاه های "اصول کسب و کارهای مدرن و استارت آپ ها و شناخت تیپ های شخصیتی و مدیریتی" و "رابطه تیپ ها با فرآیند کسب و کار" ه همت انجمن علمی دانشجویی علوم و صنایع غذایی در آمفی تئاتر دانشکده تغذیه و علوم غذایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انشکده کارگاه اول با تدریس امیر حسین اسدی مدیر عامل زیست بوم تولید محتوای دیجیتال و دبیر جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت برگزار شد که در آن به سوالاتی از قبیل چگونه استارت آپ شویم؟ چگونه بوم مدل کسب و کار بنویسیم؟ پاسخ داده شد و مباحثی پیرامون استارت آپ های حوزه سلامت مطرح گردید
.
کارگاه دوم با تدریس دکتر مسعود آقایی مدرس و منتور حوزه کسب و کار و همچنین مدیرعامل شتاب دهنده شکوفا برگزار گردید که در آن به بررسی انواع تیپ های شخصیتی و تیپ های مدیریتی افراد پرداخته شد و مباحث تست های  MBTI و MSI به طور کامل جمع بندی گردید.
این کارگاه ها در مجموع 6 ساعت به طول انجامید که به همراه کارگروهی و بارش افکار حاضرین در طول مراسم ادامه یافت.

  • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 89
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/09/12
  • ساعت 8:54