برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397
کد 8133

دانشجویان تمام توانشان را برای تعالی علمی به کار بگیرند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: دانشجویان تمام توانشان را برای تعالی علمی خودشان، دانشگاه و جامعه به کار بگیرند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: دانشجویان تمام توانشان را برای تعالی علمی خودشان، دانشگاه و جامعه به کار بگیرند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکترمحمد حسین صومی در سومین همایش دانشجویان استعداد درخشان و استعداد برتر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد: هیچ چیزی به اندازه آموختن و خواندن و استفاده از آن‌ها برای ارتقاء علمی، لذت بخش نیست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیان کرد: هیچ شیرینی، لذت بخش‌تر از نشستن با جمعی فهیم در کلاس درس و آموخته‌های خود را به دیگران آموختن، نیست و کتاب بهترین مونسی است که بهترین‌ها را به شما می‌آموزد و در مواقع دلتنگی هم به شما کمک می‌کند، قدر لحظات را بدانید و مهم این است که بدانید شما متفاوت از دیگران هستید و هیچ دو انسانی با هم برابر نیستند، شما می‌توانید به هر آن چه که می‌خواهید، برسید.
وی تاکید کرد: اگر می‌خواهید از زندگی لذت ببرید، جز از توانایی‌های خودتان، از کس دیگری انتظار نداشته باشید و از توانمندی‌هایتان برای تعالی بیشتر کمک بگیرید.
گ
وی افزود: وجود برخی موانع ساختگی که گاها اجازه نمی‌دهند انسان به اهدافش برسد، نباید موجب ناامیدی ما شود، اهدافی که در ذهنمان هستند، ارزشمند بوده و پدر و مادر و خود ما برای تحقق آن و استفاده از آن در زدودن آلام مردم تلاش زیادی کرده‌ا‌یم.
وی ادامه داد: انسان‌هایی هستند که بود و نبودشان به حال جامعه فرق دارد و دانشجویان استعداد درخشان باید این چنین باشند که هم استعدادهایشان را پرورش دهند و هم انرژی که از خود ساطع می‌کنند بر دیگران نیز تاثیر مثبت داشته باشد. 
فتنی است؛ در پایان این مراسم از برگزیدگان در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی تقدیر شد.
آلبوم تصاویر سومین همایش دانشجویان استعداد درخشان 97/9/8

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 158
  • تایید شده
  • در 1397/09/10
  • ساعت 12:12