برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 3 آذر 1397
کد 8088

نقش رسانه ها در خصوص مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت چیست ؟

کارگاه آموزشی نقش رسانه در آسیب های اجتماعی و مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت با همت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شد
 
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دکتر طاهر اقدم گفت : تشکیل این کارگاه آموزشی در راستای  ضرورت همراهی بیشتر رسانه ها در خصوص اطلاع رسانی ، آگاه سازی عمومی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بود .


ایشان افزود : کارگاه آموزشی نقش رسانه در آسیب های اجتماعی و مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت به همت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و در پی رای زنی های مرکز تحقیقات مولفه های موثر بر سلامت دانشگاه برای تعدادی از اصحاب رسانه فعال در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی و سلامت در سطح استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

ایشان در  ادامه گفت: در پی نیاز سنجی هایی که صورت می گیرد کارگاههای بعدی و با موضوعات مختلف در بازه های زمانی تعریف شده برای اصحاب رسانه برگزار خواهد شد و معاونت اجتماعی دانشگاه بر این اعتقاد است که توانمندیهای رسانه ها در ارتقای سطح سواد سلامت جامعه بسیار تاثیر گزار می باشد .


گفتنی است : این کارگاه آموزشی در تاریخ 1397/8/30 در مرکز NPMC دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد و در این کارگاه اساتید مطرح دانشگاه های کشور موضوعات نقش رسانه ها در آسیب های اجتماعی – رسانه و آسیب های اجتماعی و راهکارهای پیشگیرانه و مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت تدریس شد .
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 159
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/09/03
  • ساعت 12:45